Posiedzenie w Starostwie Zespołu Zarządzania Kryzysowego

  • 28.02.2020, 16:53 (aktualizacja 02.03.2020, 21:21)
Posiedzenie w Starostwie Zespołu Zarządzania Kryzysowego Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
W piątek, 28 lutego w Starostwie Powiatowym w Płońsku odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie zagrożenia koronawirusem SARS-Cov-2.

Spotkanie poprowadził Wicestarosta -  Krzysztof Wrzesiński, a uczestniczyli w nim: Komendant Powiatowy PSP w Płońsku Dariusz Brzeziński, Komendant Powiatowy Policji w Płońsku Jarosław Brzozowski, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płońsku Krzysztof Bielski, Z-ca Dyrektora SPZZOZ w Płońsku Franciszek Makowski, Naczelnik Wydziału Zdrowia, Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Płońsku - Paweł Dychto, Pełnomocnik Dyrektora ds. Systemu Zarządzania Jakością SPZZOZ w Płońsku Marzena Car-Dul, z Sekcji Epidemiologii PSSE w Płońsku Marzanna Kapuścińska, Grzegorz Osiński KPP Płońsk.

Na terenie Polski nie potwierdzono obecności wirusa SARS-Cov-2, na terenie powiatu płońskiego również, chociaż pod obserwacją są dwie osoby, które przebywały we Włoszech powiedział  Krzysztof Bielski - Powiatowy Inspektor Sanitarny i apelował o rozsądek, nie wpadanie w panikę, a przede wszystkim o bardzo dokładne mycie rąk.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcał do kontaktu ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Płońsku.

 

Info. za Starostwo Powiatowe w Płońsku

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe