Współpraca Internatu I LO i SOSW w Płońsku

  • 23.02.2020, 09:08
Współpraca Internatu I LO i SOSW w Płońsku Zbiory Internatu I LO Płońsk
Rok szkolny 2019/2020 dla mieszkańców Internatu I LO jest czwartym rokiem współpracy z wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płońsku.

Do chwili obecnej w bieżącym  roku szkolnym odbyło się już dziewięć spotkań o różnorodnej tematyce.  W większości dominowały zajęcia związane z ruchem, tańcem, ćwiczeniami. Tuż przed feriami zimowymi  miały miejsce trzy różnorodne inicjatywy: wspólny bal- opiekun  Dorota Urbańska, zajęcia sportowe –  Marek Goliasz, zajęcia taneczne z elementami zumby –  Jolanta Wojciechowska.  Ruch, taniec, zabawa i ćwiczenia są zawsze okazją do przełamywania barier, pokonywania własnych słabości  oraz nawiązywania i pogłębiania więzi pomiędzy młodzieżą obu placówek.

Nic nie dzieje się przypadkiem - każde zajęcia poprzedza przemyślany wybór tematyki spotkania i staranne opracowanie jego scenariusza. Młodzież z Internatu na Płockiej pod okiem opiekunów systematycznie przygotowuje się do zajęć i w czwartki spotyka się  z młodszymi kolegami w SOSW w Płońsku. Licealiści chętnie angażują się w zajęcia z przyjaciółmi z Ośrodka, mają świadomość ogromnej odpowiedzialności w podejmowaniu się zadań oraz konieczności rzetelnego przygotowania do spotkań.  Dzięki ich postawie i pozytywnemu nastawieniu wychowanków SOSW w Płońsku każde zajęcia obfitują w ogromną ilość radości, śmiechu i zabawy. 

Oczywiście, to jeszcze nie koniec, współpraca trwa. Przed wychowankami Internatu i  Ośrodka jeszcze kilka spotkań w tym roku szkolnym, współpraca zakończy się podsumowaniem w kwietniu 2020.

 

Info. za Internat I LO Płońsk

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe