Bal karnawałowy w płońskiej ,,Trójce"

  • 06.02.2020, 20:09
Bal karnawałowy w płońskiej ,,Trójce" Fot. zbiory SP3 Płońsk
Karnawał to czas dobrej zabawy, pląsów, konkursów, a przede wszystkim czas spędzony razem z przyjaciółmi. To również moment, gdy zespoły klasowe mogą się ze sobą integrować. Dlatego też w czwartek, 6 lutego, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku wybrali się do innej przestrzeni. Tego dnia w płońskiej „Trójce” odbył się „Podwodny bal karnawałowy”.

Sala gimnastyczna zamieniła się w cudowny, tajemniczy i barwny morski świat. Już sam wystrój zapraszał uczniów do udanej zabawy. Najpierw karnawałowemu szaleństwu oddały się dzieci z klas I-III, a następnie, wieczorową porą, w taneczne szaleństwo ruszyli uczniowie klas starszych. Pomysłowe i oryginalne stroje przykuwały uwagę uczestników balu - magicznie wyglądające księżniczki, wróżki, aniołki, rycerze czy postaci z bajek opanowały szkolny parkiet.  Przy dźwiękach skocznej i znanej muzyki dzieci niczym uczestnicy „Tańca z gwiazdami” prezentowały swoje przeróżne umiejętności. Tańcom, zabawom nie było końca. Ponadto dzięki uprzejmości Rady Rodziców podczas zabawy karnawałowej klas młodszych dziećmi zajmowała się profesjonalna animatorka, młodzież zabawiał natomiast dj z prawdziwego zdarzenia. Dymy, kolorofony wszystko to sprawiało, że bawiący się uczestnicy szkolnej imprezy, czuli się jak na prawdziwej dyskotece. Słodkie przekąski dla wszystkich uczestników zapewnili jak zwykle niezawodni rodzice .

Uśmiechy na twarzach dzieci, niesamowity klimat oraz liczne atrakcje były doskonałym wstępem do dwutygodniowego zasłużonego wypoczynku.

 

KATARZYNA RÓLKA

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe