Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku.

  • 29.01.2020, 15:07 (aktualizacja 29.01.2020, 15:13)
Odprawa roczna  w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku. Fot. KPP Płońsk
29 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu płońskiego oraz efekty pracy policjantów poszczególnych pionów w minionym 2019 roku.

Odprawę służbową rozpoczął Komendant insp. Jarosław Brzozowski uroczystym przywitaniem przybyłych gości, wśród których byli przedstawiciele władz samorządowych oraz wymiaru sprawiedliwości, a także policjantów i pracowników policji z powiatu płońskiego.  Komendant za pomocą prezentacji multimedialnej zaprezentował wyniki pracy płońskiej policji za rok 2019. Przedstawione zostały wyniki poszczególnych pionów kryminalnego, prewencyjnego i ruchu drogowego. Określone zostały również priorytety działań policjantów na bieżący rok.

Insp. Jarosław Brzozowski podziękował przedstawicielom wszystkich władz samorządowych i instytucjom za dotychczasową współpracę. Zwrócił uwagę na to, jak ważne jest ich wsparcie, także to finansowe. Dzięki funduszom przekazanym przez samorządy w 2019 r. płońska komenda wzbogaciła się o nowe radiowozy i sprzęt dla funkcjonariuszy.

Na koniec głos zabrali zaproszeni goście, którzy podziękowali wszystkim funkcjonariuszom za wyniki osiągnięte 2019 roku oraz owocną współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego powiatu płońskiego.

Z rąk Starosty Płońskiego Elżbiety Wiśniewskiej płońscy funkcjonariusze otrzymali słuchawki wygłuszające, które będą wykorzystywane podczas szkoleń strzeleckich.

Tuż po odprawie, na placu przy komendzie odbyło się uroczyste przekazanie policjantom nowego radiowozu - Hyundaia I 30, którego zakup współfinansowany był ze środków przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Płońsku, Miasto Płońsk oraz Gminy: Płońsk, Baboszewo, Sochocin i Dzierzążnia. Auto użytkowane będzie na co dzień przez policjantów Wydziału Prewencji.

 

Info. za podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

                   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe