Akcja ,,Choinka 2020 "

  • 09.01.2020, 14:06
Akcja ,,Choinka 2020 " Fot. UM Płońsk
Świąteczne choinki, które podczas świąt Bożego Narodzenia tradycyjnie towarzyszyły nam w domach, zamiast skończyć na śmietniku, mogą wrócić do nas w postaci ciepła w kaloryferach.

Nie potrzeba wiele wysiłku, by zrobić coś dobrego dla otoczenia. Od środy 15 stycznia 2020 r. ruszy zbiórka choinek, które następnie trafią do miejskiej elektrociepłowni, gdzie zostaną przetworzone na zrębki drzewnej jako ekologiczne paliwo zostaną wykorzystane do ogrzewania naszych mieszkań.

Zbiórka choinek w zabudowie jednorodzinnej prowadzona będzie w następujących punktach miasta:

 

1. Osiedle Poświętne - ul. Parkowa

2. Osiedle Toruńskie – ul. Toruńska

3. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Żołnierzy Wyklętych.

Mieszkańcy Spółdzielni, Wspólnot Mieszkaniowych, TBS, ZGM choinki mogą  gromadzić przy kontenerach znajdujących się przy blokach. Właściciele domów jednorodzinnych mieszkający w pobliżu bloków mogą  również swoje choinki zostawić przy pobliskich kontenerach osiedlowych. Choinki można przynosić do wyznaczonych miejsc codziennie.

Bądź Eko – zostaw choinkę w najbliższym punkcie
– chroń swoje środowisko!

Akcję organizują: Burmistrz Miasta Płońsk, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o. , Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Płońsku Sp. z o.o.

 

Info. za UM Płońsk

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe