Konkurs na ,,Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2019"

  • 03.01.2020, 16:08 (aktualizacja 17.01.2020, 14:39)
Konkurs na ,,Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2019"
2 stycznia br. ruszył konkurs na "Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2019". Mieszkańcy naszego powiatu mogą głosować na "swojego dzielnicowego" do 31 stycznia 2020r. O miano "najpopularniejszego" rywalizuje 20 dzielnicowych.

Trwa już XI edycja konkursu na "Najpopularniejszego Dzielnicowego". Mieszkańcy powiatu płońskiego mogą oddawać głosy na poszczególnych dzielnicowych do końca stycznia br. By oddać głos na "swojego dzielnicowego" należy wypełnić ankietę, która dostępna jest na: stronie internetowej KPP, w budynku Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, w Komisariacie Policji w Raciążu, w Posterunkach Policji: w Czerwińsku nad Wisłą, Nowym Mieście i Załuskach oraz urzędach miast i gmin. Wypełnioną ankietę należy wrzucić do skrzynki znajdującej się w w/w placówkach.

Na "swojego dzielnicowego" można zagłosować również wypełniając ankietę elektroniczną na stronie KPP w Płońsku: NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2019 - ANKIETA, a także na facebooku: POLICJA PŁOŃSK . Wystarczy zostawić "lajka" pod zdjęciem wybranego dzielnicowego.


Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 lutego br.

Przypominamy również, że na stronie KPP w Płońsku http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wpn/ w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY można znaleźć informacje i dane kontaktowe do wszystkich dzielnicowych z płońskiej komendy, komisariatu i posterunków.

PS. od lipca 2019r. na terenie Płońska mamy nowego dzielnicowego sierż. sztab. Roberta Grabowskiego, a od grudnia 2019r. kolejnego - sierż. sztab. Bartosza Kropisza. Zdjęcia i opisy rejonów dostępne będą w przeciągu kilkunastu minut na naszym fb.

 

Info. za podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

 

 


                                                                          

 
__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe