Pracownia informatyczna co się zowie !

  • 03.12.2019, 15:11
Pracownia informatyczna co się zowie ! Fot. UM Płońsk
15 nowoczesnych komputerów, notebook dla nauczyciela i serwer – to tylko część wyposażenia, które zakupiono do zmodernizowanej sali informatycznej w Szkole Podstawowej nr 4.

Do pracowni trafiły też nowe biurka, ergonomiczne krzesła, drukarka sieciowa, projektor i ekran. Dzięki klimatyzatorowi temperatura w pomieszczeniu będzie optymalna dla systemów informatycznych. Całkowita wartość projektu wyniosła 100 tys. zł, z czego 49 tys. zł to dofinansowanie z samorządu województwa mazowieckiego.

Dzięki projektowi szkoła pozyskała doskonale wyposażoną nowoczesną pracownię informatyczną, która umożliwi uczniom rozwijanie umiejętności i zainteresowań informatycznych podczas zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych.

W miniony piątek, 29 listopada salę informatyczną obejrzał marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

 

Info. UM Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe