Zniszczono dęby upamiętniające przyjaciół Płońska !

  • 18.11.2019, 19:27
Zniszczono dęby upamiętniające przyjaciół Płońska !
W niedzielę, 17 listopada Urząd Miasta w Płońsku dostał informację o zniszczeniu dwóch dębów przy rzece Płonce obok Parku 600-lecia w Płońsku. Posadzone dęby upamiętniały przyjaciół Płońska: Shmuela Rifmana zmarłego w 2017 roku byłego przewodniczącego rady regionu Ramat-Negev i nieżyjącego burmistrza włoskiego Notaresco Valtera Catarę.

 - ,,Jesteśmy oburzeni tym aktem wandalizmu i zupełnym brakiem poszanowania dla osób zasłużonych dla naszego miasta. Apelujemy do mieszkańców Płońska, którzy mają wiedzę na temat sprawców, o przekazanie wszelkich informacji do Urzędu Miejskiego, straży miejskiej lub policji ’’ –  skomentowali: Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik i Przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Zienkiewicz .

RED.

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe