Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

  • 08.11.2019, 15:11 (aktualizacja 11.11.2019, 20:00)
Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości Fot. zbiory SP2
W czwartek, 7 listopada 2019 roku w Szkoła Podstawowa nr 2 w Płońsku rozpoczęła świętowanie 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W murach kościoła Św. M.M. Kolbego w Płońsku dyrekcja, zaproszeni goście oraz uczniowie  szkoły mieli okazję obejrzeć przedstawienie przygotowane przez uczniów  SP2 pod kierunkiem nauczyciela Marcina Politowskiego. Najważniejsze wydarzenia z dziejów naszej Ojczyzny pokazane w sposób, który wywołał wiele emocji i wzruszeń. To żywa lekcja historii, która przyczyni się do rozwijania patriotyzmu wśród najmłodszego pokolenia Polaków. Wszyscy byli świadkami wyjątkowego widowiska przygotowanego przez wyjątkowych aktorów- uczniów szkoły.

Spektakl będzie można ponownie obejrzeć w czwartek, 14 listopada o godzinie 18.30 w Kościele M. M. Kolbe.

Info. za SP2 Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe