Spotkanie dla przedsiębiorców - konferencja

  • 22.10.2019, 21:03
Spotkanie dla przedsiębiorców - konferencja Fot. UM Płońsk
We wtorek, 22 października w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Poświętne odbyła się konferencja pt.: ,,Rozwój przedsiębiorczości oraz inwestycja w zasoby ludzkie w ramach środków publicznych”.

W spotkaniu udział wziął Burmistrz Miasta Płońsk – Andrzej Pietrasik, który wygłosił krótkie wystąpienie na temat doświadczeń związanych z korzystaniem ze środków publicznych przyznanych dla pracowników Urzędu Miasta na kształcenie ustawiczne w ramach Krajowego Funduszu Pracy.

W wydarzeniu wzięli udział również: Elżbieta Szymanik – Zastępca Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Elżbieta Wiśniewska - Starosta Powiatu Płońskiego, Paweł Obermeyer - Dyrektor SPZ ZOZ w Płońsku oraz przedsiębiorcy.

Organizator: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

 

Info. UM Płońsk

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe