Kolejne sukcesy raciąskiego policjanta-kulturysty

  • 10.05.2019, 11:11 (aktualizacja 10.05.2019, 11:25)
Kolejne sukcesy raciąskiego policjanta-kulturysty
Raciąski policyjny kulturysta st. sierż. Patryk Błocki znów stanął na podium. Zdobył 1 i 3 miejsce w dwóch różnych kategoriach podczas zawodów sylwetkowych – Mistrzostw Polski, które odbyły się w Siedlcach. Oficjalnie jest mistrzem Polski w kategorii CLASSIC PHYSIQUE.

St. sierż. Patryk Błocki, policjant z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Raciążu, swoja przygodę z siłownią i pracę nad sylwetką zaczął ponad 10 lat temu. Niespełna 2 lata temu po raz pierwszy wystartował w kulturystycznych zawodach. Ciężka praca, systematyczność, godziny spędzone na siłowni i szereg wyrzeczeń przyniosły wymierny efekt - tytuł mistrza Polski na tegorocznych Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness IBFF & WPF w Siedlcach.

W czasie zawodów policyjny kulturysta startował w dwóch kategoriach. W kategorii MEN PHYSIQUE FITNESS do 180 cm zdobył 3 miejsce. Natomiast kategoria CLASSIC PHYSIQUE +177cm, która jest bardziej klasyczna dała mu I miejsce i tytuł Mistrza Polski. Warto zaznaczyć, że w czasie zawodów sylwetkowych startujący są surowo oceniani przez sędziów. Liczy się symetria, proporcje i jakość umięśnienia sylwetki, odpowiedni poziom odtłuszczenia i odwodnienia.

Zawody, w których startował st. sierż. Patryk Błocki były również eliminacjami do Mistrzostw Europy WPF oraz Mistrzostw Europy i Mr. Universe IBFF.

Już 18 maja br. Patryk weźmie udział w kolejnych zawodach sylwetkowych odbywających się na Litwie. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki.

Info. podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

                         

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe