XIV Charytatywny Bal Ostatkowy

  • 06.03.2019, 17:35 (aktualizacja 12.03.2019, 10:09)
XIV Charytatywny Bal Ostatkowy Fot. Katarzyna Rólka
We wtorek, 5 marca w sali Marco odbył się Charytatywny Bal Ostatkowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szpitala w Płońsku. Zebrana kwota z licytacji i balu wynosi około 26 000 zł.

To już XIV Charytatywny Bal Ostatkowy im. Jerzego Szymczaka. Otworzyli go: prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szpitala - Andrzej Stolpa i dyrektor płońskiego szpitala - Paweł Obermeyer. To był najliczniejszy organizowany bal ostatkowy.

Dochód z balu i aukcji zostanie przeznaczony  na dofinansowanie kosztów leczenia Elwiry Kołakowskiej chorej na stwardnienie zanikowe boczne (SLA) oraz dofinansowanie zakupu stołu zabiegowego (operacyjnego) dla poradni chirurgicznej płońskiego szpitala.

Na początku wszyscy zebrani mieli możliwość podziwiać pokazy tańców towarzyskich takich jak: walc angielski, walc wiedeński, quicksep. Nie zabrakło także tańców latynoamerykańskich. Zaprezentowali je uczniowie ze Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego ,,Start" z Płońska.

Na balu charytatywnym ważna jest aukcja. Najwyżej wylicytowanymi przedmiotami były m.in. koszulka+piłka z autografem ONICO Warszawa (siatkówka) - 2200 zł., koszulka  Polskiej Reprezentacji Piłki Nożnej z autografami - 1600 zł., kolacja z Pawłem Obermeyerem dyrektorem SPZZOZ w Płońsku - 1320 zł., catering dietetyczny Dr Haus na 5 dni - 1000 zł., karnet miesięczny na lekcje tańca dla pary - 950 zł. Swoją cegiełkę dołożył Bank Spółdzielczy w Płońsku przekazując czek  na 1500 zł.

Przednia zabawa trwała do północy. Imprezę jak corocznie prowadził Janusz Prokopczyk, zaś oprawę muzyczną zapewnił zespół ,,Horyzonty".

TEKST I FOT. KATARZYNA RÓLKA

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe