Kolejny sukces sierżanta Patryka Błockiego!

  • 16.10.2018, 10:10
  • info za KPP Płońsk
Kolejny sukces sierżanta Patryka Błockiego! archiwum zawodnika
Raciąski policjant-kulturysta starszy sierżant Patryk Błocki ma na swoim koncie kolejny sukces. Zajął III miejsce w kategorii Men Physique Evolution Classic w Pucharze Polski IBFF &WPF w Kulturystyce i Fitness, który odbył się w Siedlcach. Teraz przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Świata na Litwie.

W miniony weekend starszy sierżant Patryk Błocki wystartował w kolejnych zawodach sylwetkowych. Tym razem w Pucharze Polski  IBFF &WPF w Kulturystyce i Fitness odbywającym się w Siedlcach. Konkurencja była dosyć duża, bo w imprezie  brało udział sumie ponad 150 zawodników w różnych kategoriach oraz przedziałach wiekowych i wzrostowych. Start w kategorii Men Physique Athletic +177cm przyniósł policyjnemu kulturyście 4 miejsce. Natomiast startem w kategorii Men Physique Evolution Classic +177 cm Patryk wywalczył III miejsce i stanął na podium. Zapewniło mu to awans do odbywających się w drugi weekend listopada w Brukseli zawodów sylwetkowych WPF Ms and Mr Universe Championships.

 Już w najbliższy weekend nasz mistrz wystartuje w Kownie na Litwie w Mistrzostwach Świata  - 29-th World Amateur & 15-th Pro Championship.

 

info za KPP Płońsk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe