Nowoczesne mieszkania spełniające najwyższe oczekiwania – deweloper Novdom w Płońsku


Nowoczesne mieszkania spełniające najwyższe oczekiwania – deweloper Novdom w Płońsku

Od wielu lat możemy zauważyć trend, gdzie coraz więcej osób woli unikać miejskiego zgiełku na co dzień. W przypadku mieszkańców Warszawy, bardzo często decydują się oni na Płońsk. Jest to dla nich główny kierunek przede wszystkim ze względu na malownicze krajobrazy, które oferuje, oraz związane z tą okolicą cisza i spokój. Dodatkową zaletą Płońska jest jego znakomita komunikacja ze stolicą, co otwiera przed mieszkańcami świetną szansę na szybki i łatwy transfer – na przykład do pracy. Biorąc to pod uwagę, Novdom wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, budując nowe osiedla mieszkaniowe.

Nowe kompleksy mieszkań w Płońsku

Novdom to doświadczony deweloper, który posiada w swoim dorobku liczne inwestycje, które zakończyły się sukcesem, przy tym cały czas buduje swoją markę w Płońsku. Firma ta charakteryzuje się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdej kolejnej inwestycji oraz wykorzystywaniem maksymalnego potencjału danego miejsca. To pozwala Novdom spełniać wysokie oczekiwania przyszłych mieszkańców.

Dodatkowo, cenne informacje zwrotne od klientów oraz korzystanie z najnowszych trendów branży architektonicznej, pozwalają deweloperowi wyjść z ofertą nowoczesnych nieruchomości w Płońsku: Osiedle O2 oraz Osiedle Nad Płonką. Inwestycje te gwarantują przede wszystkim:

  • najwyższe standardy wykończenia budynków i lokali,
  • liczne udogodnienia w okolicy,
  • przemyślany układ wnętrz.

Co wyróżnia je na tle pozostałych nieruchomości dostępnych na rynku?

NOVDOM płonka  4500x2907  v1.jpg

Przyroda z nowoczesnością – Osiedle Nad Płonką

Miejscem, które idealnie wpasowuje się w lokalny krajobraz, bez wątpienia jest osiedle Nad Płonką. Wyjątkowa estetyka ma za zadanie nawiązywać do kojących terenów zielonych, które zdobią okoliczną rzekę – Płonkę, od której pochodzi nazwa inwestycji. Zastosowanie na budynkach ciepłe palety barw oraz ozdobienie części wspólnych bujną roślinnością sprawiają, że nowy kompleks mieszkalny autorstwa Novdom to miejsce stworzone do spokojnego relaksu. Pomimo licznych nawiązań do natury i malowniczej okolicy centralnej części Płońska, przy ulicy Młodzieżowej, inwestycja nad Płonką zachowuje nowoczesną stylistykę. Zastosowane zostały tutaj rozwiązania, które spełniają aktualne wymagania rynku i nawiązują do najnowszych trendów w branży architektonicznej. Inwestycja oferuje szeroki zakres metraży, znajdujących się w budynku mieszkań. Novdom zdecydowanie stawia na przestrzenne lokale od około 50 m2 do nawet 84 m2. Dzięki temu, będą one idealne dla rodzin z dziećmi oraz będą gwarantować każdemu jej członkowi swoją własną przestrzeń.

Dodatkowo, mieszkania z rynku pierwotnego w Płońsku od Novdom zapewniają wysoki komfort w codziennym życiu. Znajdujące się w okolicy udogodnienia zagwarantują mieszkańcom wygodę oraz pozwolą na zaoszczędzenie czasu podczas przemieszczania się. Już w pobliżu samego osiedla Nad Płonką znaleźć będzie można sklepy spożywcze, przedszkole, szkołę, tereny rekreacyjne oraz liczne punkty usługowe. Rozbudowana infrastruktura centrum Płońska to jeden z głównych powodów, dla których mieszkania kompleksu cieszą się tak wysokim zainteresowaniem. Przewidywany termin oddania przypada na III kwartał 2023 roku, w związku z czym lokale wyprzedają się w coraz szybszym tempie.

Osiedle Nad Płonką to nie tylko wygoda i spokój, ale również bezpieczeństwo. Jest ono zamknięte oraz monitorowane, co znacznie podniesie komfort życia mieszkańców.

NOVDOM O2  4500x2907  v1.jpg

Innowacyjne mieszkania z rynku pierwotnego w Płońsku – Osiedle O2

Osiedle O2 to miejsce, które oferuje ciekawe i praktyczne rozwiązania. Kompleks mieszkalny autorstwa Novdom otwiera możliwości spędzanie czasu tak, jak tylko to sobie wymarzysz. Jeżeli na koniec dnia potrzebujesz relaksu we własnym mieszkaniu, udogodnienia wprowadzone przez Novdom ci go zapewnią. Zaletą jest przede wszystkim zamontowana w mieszkaniach klimatyzacja typu split, która zagwarantuje optymalną temperaturę zarówno w czasie letnich upałów, jak i w trakcie zimy. Natomiast jeżeli wolisz spędzać czas z innymi, idealną możliwość otwierają przed Tobą zdobiące kompleks tereny zielone z pergolami, gdzie będziesz mógł integrować się z nowymi sąsiadami.

Dla tych, którzy wolą spędzać czas na mieście, lokalizacja inwestycji otwiera możliwości jakie daje mieszkańcom Płońsk. Jego północna część jest świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami, co zapewnia łatwe oraz sprawne przemieszczanie się. Pomimo tego, wszystkie punkty potrzebne do prowadzenia wygodnego życia znajdują się już w najbliższej okolicy Osiedla O2. Pobliska galeria handlowa, liczne sklepy spożywcze, tereny rekreacyjne, przychodnia oraz placówki edukacyjne sprawiają, że oszczędzanie czasu przy przemieszczaniu się staje się szczególnie łatwe.

Kompleks mieszkalny O2 oferuje wyjątkowo szeroką gamę metraży. Ich wielkości zaczynają się od około 35 m2, a kończą się na nawet 77 m2. Znajdujące się w ofercie lokale to zarówno kawalerki, jak i mieszkania dla większej rodziny.

 

Novdom, realizując nowe inwestycje na terenie Płońska, stawia na poszanowanie okolicy oraz wpisanie się  budynku w panujący w mieście klimat. Komfort i nowoczesność to cechy każdej inwestycji tego doświadczonego dewelopera. Jeżeli marzy Ci się spokojne i wygodne życie według swoich własnych upodobań, zapoznaj się z ofertą mieszkań z rynku pierwotnego w Płońsku od Novdom!


Oceń: Nowoczesne mieszkania spełniające najwyższe oczekiwania – deweloper Novdom w Płońsku

Średnia ocena:4.94 Liczba ocen:25