Czy żabki są otwarte w niedziele?

Jeśli jesteś w San Francisco, prawdopodobnie słyszałeś o Senor Frog’s. Jest to popularne miejsce imprezowe z reputacją dobrego humoru i wspaniałej atmosfery. Ale czy jest otwarte w niedziele?

Drag Brunch w Senor Frog’s

Jeśli szukasz dobrej zabawy, nie szukaj dalej niż Senor Frog’s Drag Brunch. To świetny sposób na spędzenie soboty w Vegas. Będziesz mógł zjeść wykwintny brunch i zobaczyć, jak niektóre z najgorętszych kobiet w mieście wykonują swoje zadania.

Jeśli chodzi o jakość jedzenia i picia, Senor Frog’s serwuje jedne z najlepszych trunków w mieście. Oferują też wiele dań do wyboru, w tym smothered corn tortillas, guacamole i meksykański ryż. Ponadto nie możesz przegapić DJ-ów grających na żywo.

Najlepszą częścią Drag Brunchu jest to, że nie jest on tylko dla pań. Możesz się dobrze bawić także z grupą mężczyzn. Nie ma żadnego dress code’u, więc możesz założyć co tylko zechcesz.

Nie jest tajemnicą, że Drag Brunch Senor Frog jest wielkim hitem. Wynika to z faktu, że w tym miejscu występują najlepsze w Vegas wcielenia kobiet, a także wiele innych zabawnych rzeczy.

Szczęśliwa godzina w Senor Frog’s

Senor Frog’s to miejsce na szaloną noc na Stripie. To wysokoenergetyczny klub nocny, w którym króluje kuchnia meksykańska i żywa rozrywka. Niezależnie od tego, czy świętujesz wieczór panieński, urodziny, czy kawalerski, jest to świetne miejsce, do którego warto się wybrać.

Senor Frog’s ma wiele opcji jedzenia, w tym quesadillas, burgery i kurczaki. Są też meksykańskie potrawy, takie jak carne asada, tacos i nachos. Dodatkowo mają bar z pełną obsługą, parkiet do tańca i obsługę butelek.

Jeśli szukasz bardziej spokojnego miejsca na nocne wyjście, możesz spróbować bufetu w Senor Frog’s. Za jedyne 35 dolarów dostaniesz godzinny otwarty bar i bufet, w którym znajdziesz steak taco, ogromnego burgera i mieszane przystawki. Otrzymasz także 20 dolarów kredytu na napoje.

Senor Frog’s oferuje także bogate menu koktajli. Są tam klasyczne margarity i mojito, a także specjalne koktajle, takie jak Blue Martini.

Lokalizacja

Jeśli szukasz świetnego miejsca na spędzenie niedzielnego wieczoru, masz do wyboru kilka miejsc. Możesz wybrać się na wieczór z jedzeniem i rozrywką lub wybrać się do klubu nocnego, w którym panuje inna atmosfera. Niezależnie od tego, gdzie się wybierzesz, ważne jest, żebyś czuł się komfortowo i był dobrze ubrany, bo w każdym miejscu panuje inna atmosfera. Aby Ci pomóc, zebraliśmy kilka naszych ulubionych miejsc na niedzielną noc, żebyś mógł się dobrze bawić.

Jedną z najlepszych opcji na nocne wyjście jest Senor Frogs. Ta meksykańska restauracja ma wesołą i swobodną atmosferę. Jedzenie jest autentyczne i oferuje wiele opcji napojów. To świetne miejsce na randkę, wieczór kawalerski lub panieński, a także na babski wieczór. Goście mogą liczyć na szeroki wybór napojów alkoholowych, w tym długie na metr pojemniki z piwem, napoje mieszane i szeroki wybór piw beczkowych. Goście mogą również skorzystać z oferty specjalnej „all-you-can-drink” oraz z rozrywki na żywo.

Oceń artykuł: Czy żabki są otwarte w niedziele?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5