Czy galerie będą otwarte od 18 stycznia?


Czy galerie będą otwarte od 18 stycznia?

W związku z szybko zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia wiele osób zastanawia się, czy będzie mogło ponownie zrobić zakupy w swoich ulubionych centrach handlowych. Ponieważ sezon świąteczny już za nami, niektóre centra handlowe będą zamknięte aż do początku stycznia. Nie oznacza to jednak, że nie będziesz mógł cieszyć się zakupami, po prostu być może będziesz musiał nieco zmienić sposób, w jaki planujesz swoje zakupy.

Hawthorn Mall – Vernon Hills

Gdy Hawthorn Mall – Vernon Hills zostanie ponownie otwarte 18 stycznia, w centrum handlowym zajdą duże zmiany. Centennial, firma inwestycyjna z siedzibą w Dallas, ujawniła plany transformacyjnej przebudowy.

Przewiduje się, że przebudowa obejmie setki luksusowych apartamentów, plac na świeżym powietrzu i kilka nowych lokali wzdłuż Milwaukee Avenue. Ponadto projekt rozszerzy obszar handlowy centrum handlowego.

Jednym z nowych elementów przebudowy będzie budowa „Center Park”. Ten bujny krajobraz będzie pierwszym krokiem do przekształcenia centrum handlowego w wyjątkowe miejsce. Będzie oferował gry na trawie, atrakcyjne miękkie siedzenia i ciekawe przestrzenie na zewnątrz.

Kolejną częścią projektu jest „Hawthorn Row”, ulica handlowa, która powstanie pomiędzy dwoma czteropiętrowymi budynkami. Ulica ta ma być główną atrakcją prowadzącą do centrum handlowego.

Mieszkańcy będą mogli korzystać z takich udogodnień jak basen i spa, centrum fitness i concierge. W centrum handlowym pojawi się również księgarnia.

Nowe opcje restauracyjne. Perry’s Steakhouse and Grille będzie jednym z nowych najemców.

Dla kupujących wydarzenie będzie oferowało próbki jedzenia i informacje o przebudowie. Odwiedzający będą mogli spotkać Ambasadorów Hawthorn, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące protokołu i procedur centrum handlowego.

Vernon Hills Village Center – Vernon Hills

Wioska Vernon Hills z radością ogłasza otwarcie swojego najnowszego centrum handlowego, Mellody Farm, 8 września 2018 roku. Centrum będzie oferować wiele opcji handlowych, gastronomicznych i rozrywkowych i będzie warte przejazdu zarówno dla gości, jak i mieszkańców.

Na terenie centrum znajdzie się również najnowocześniejsze kino AMC Hawthorn 12. W ramach przebudowy centrum Hawthorn Mall przechodzi całkowitą zmianę. Obejmuje to kompletną renowację fasady centrum, jak również dodanie 561 nowych luksusowych apartamentów i zmianę koncepcji handlu detalicznego.

Centrum handlowe Mellody Farm jest najnowszym z długiej linii imponujących inwestycji komercyjnych w Village of Vernon Hills. Jego plan generalny powstał w wyniku współpracy Focus Real Estate Group i Atlantic Residential, które mają na swoim koncie udane projekty mieszane.

Hawthorn Mall jest stałym elementem społeczności Lake County od momentu otwarcia w 1973 roku. Obecnie znajduje się w nim ponad 120 sklepów, w tym wspomniane wcześniej kino AMC Hawthorn 12 i jedyny w Lake County Maggiano’s. Oprócz wielu specjalistycznych sklepów, centrum posiada wiele udogodnień, w tym nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Najbardziej godną uwagi cechą tego miejsca jest jego bliskość do innych głównych obszarów miejskich Lake County, w tym Arlington Heights, Highland Park i Lake Bluff. Z populacją 26 850 osób jest to wygodny punkt wypadowy dla turystów i osób dojeżdżających do pracy.

Vernon Hills Square – Vernon Hills

W Vernon Hills w stanie Illinois zostanie otwarty nowy sklep HomeGoods. Centrum handlowe będzie zlokalizowane w Mellody Farms przy 901 North Milwaukee Avenue, #900. Będzie to 27. sklep w metropolii chicagowskiej. To nowe przedsięwzięcie na szczycie Hawthorn Mall z pewnością pobudzi lokalną gospodarkę.

Jeśli chodzi o samo Hawthorn Mall, to jest ono potęgą handlową. Ponad 120 sprzedawców nazywa to superregionalne centrum handlowe swoim domem. Ostatnie badania wykazały, że jest to najczęściej odwiedzane centrum handlowe w Illinois, z ponad 500 000 kupujących dziennie. Jest to jeden z wielu powodów, dla których to miejsce zakupów otrzymało ponad milion dolarów stanowych i federalnych ulg podatkowych.

Choć Hawthorn Mall nie jest jedynym miejscem zakupów, to centrum handlowe jest domem dla wielu wielkich nazwisk w branży handlowej. Wśród nich są Macy’s, Kohl’s, JCPenny’s i Target. Z drugiej strony, centrum handlowe ucierpiało z powodu zamknięcia drzwi przez Sears.

Będąc w okolicy, koniecznie sprawdź, czy w pobliskim Village of Vernon Hills nie ma nowych, eleganckich usług komunalnych. Nie bez powodu Vernon Hills zostało nazwane najbardziej przyjaznym do życia miastem w Illinois.

Szukając informacji, można stwierdzić, że w 2020 roku Vernon Hills będzie liczyć 26 850 mieszkańców. Około 1,2% jest poniżej granicy ubóstwa.


Oceń: Czy galerie będą otwarte od 18 stycznia?

Średnia ocena:4.46 Liczba ocen:23