Czy 27 lutego jest niedziela handlowa?

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy 27 lutego jest niedzielą handlową, to trafiłeś we właściwe miejsce. Sprawdź poniższe informacje, aby dowiedzieć się, czy jest to święto czy nie i które sklepy są otwarte.

Które sklepy będą otwarte

Wielki dzień jest tuż za rogiem i prawdopodobnie chcesz wiedzieć, czy w Twojej okolicy są otwarte jakieś sklepy. Większość dużych sieci spożywczych i handlowych będzie prawdopodobnie otwarta w Dzień Prezydenta, ale możesz też sprawdzić w lokalnych placówkach. Jeśli rozważasz wyjście na zakupy, na pewno znajdziesz coś, co zaspokoi Twój głód.

Jedną z ciekawszych rzeczy związanych z Dniem Prezydenta jest to, że wielu pracowników sektora prywatnego w Twojej okolicy będzie miało wolne. To także oficjalne urodziny prezydenta Jerzego Waszyngtona, który sprawował władzę przez dwie kolejne kadencje. Jeśli chodzi o duże sklepy, większość z nich będzie otwarta, a jeśli szukasz nowej sukienki na tę okazję, większość większych domów towarowych również będzie otwarta.

Podobnie niektóre restauracje będą otwarte w tym dniu, w tym McDonald’s i Applebee’s. Najlepiej jest jednak sprawdzić w lokalnym lokalu, zanim wybierzesz się na zabawę. Możesz być zaskoczony liczbą restauracji, które nie będą otwarte. A jeśli potrzebujesz czegoś innego, ucieszy Cię wiadomość, że Target, Walmart i Costco będą otwarte w poniedziałek, podobnie jak główne supermarkety.

Share our shopping food collection drive

Komisja Handlowa w Superior przeprowadza 2. doroczną akcję Food & Spare Change Drive. Ta akcja pomoże rozwiązać problem braku bezpieczeństwa żywnościowego w społeczności. Dary będą przyjmowane w ratuszu od 22 lutego. Jeśli chcesz przekazać dary, zostaw je przy drzwiach wejściowych do ratusza. Ciężarówka odbierze pudełka z jedzeniem i dostarczy je do programów typu backpack i spiżarni żywności w Filadelfii. Oprócz zbierania niepsującej się żywności wolontariusze będą również zbierać drobne na rzecz Coal Creek Meals on Wheels. Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie internetowej Izby.

W ramach akcji Izba Handlowa Superior prosi mieszkańców i firmy o posprzątanie swoich szafek. Artykuły takie jak konserwy, suchy makaron, fasola i płatki śniadaniowe można oddać w ratuszu. Zaleca się także, aby kupujący odebrali dary żywnościowe w sklepie spożywczym. Wiele organizacji walczących z głodem w okolicy potrzebuje pomocy przed świętami, więc zachęcają wszystkich mieszkańców do pomocy.

Możesz wpisać swój kod pocztowy, aby znaleźć listę miejsc dystrybucji żywności w swojej okolicy. Miejsca te są bezpłatne i oferują pomoc dla osób potrzebujących. Aby otrzymać pudełko z żywnością, wystarczy wypełnić formularz przy odbiorze.

Oceń artykuł: Czy 27 lutego jest niedziela handlowa?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5