Kalendarz B6 dzienny – dla kogo?

  • 20.12.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Kalendarz B6 dzienny – dla kogo?
Nie ma to jak podręczny kalendarz, który można zabrać ze sobą na spotkanie. Przyda się on również w salonie piękności, czy rejestracji do zapisywania umówionych wizyt. Taki kalendarz nie pozwoli zapomnieć o nadchodzących urodzinach, a także rocznicach. Warto mieć ten produkt, a także sprezentować go swoim pracownikom w spersonalizowanej formie.

Kalendarz B6 dzienny – cechy

Dla wielu z nas sama nazwa kalendarz B6 dzienny niewiele znaczy. Zastanawiamy się, co to właściwie za kalendarz. Podstawowe cechy przykładowego modelu to: wymiary125x176 mm, gramatura 80g, liczba stron 352. Do tych technicznych danych dochodzą również wizualne. Mowa tu o miękkiej lub twardej oprawie wykonanej na przykład ze skóry ekologicznej. Do wyboru producenci dają również różne kolory okładek. Przykładowe modele posiadają również zaokrąglone, bądź ostre rogi. Cechują je również takie elementy jak gumka zamykająca oraz wstążka służąca jako zakładka. Takie produkty mogą posiadać również skrócony kalendarz na przyszły rok (lub jakiś przedział dat), a także kilka wolnych stron na końcu by wpisać własne notatki.

Kalendarz B6 dzienny – do torebki

Kalendarze tego typu są bardzo dobrym rozwiązaniem dla kobiet. Większość spokojnie zmieści opisywany kalendarz w swojej torebce. Będzie mogła w nim zapisać wszystkie ważne spotkania służbowe jak i np. terminy wizyt u lekarza, czy wywiadówek. Jako iż taki produkt można zakupić w dowolnym kolorze to będzie dobry na prezent dla zapracowanej żony, czy mamy.

Kalendarz B6 dzienny – dla firmy

Tego typu kalendarze są świetnym rozwiązaniem, nie tylko użytkowym, ale również reklamowym. Jeśli znajdziemy odpowiedniego producenta kalendarzy, który zapewni możliwość personalizacji kalendarza (doda logo firm, zakładkę z reklamą) to będzie można ten produkt rozdawać swoim kontrahentom. Będzie to świetna promocja firmy. Oczywiście jeśli zadbamy o detale reklamowe, jak również o jakość wykonania produktu. Odpowiednio dobrany kalendarz będzie dobrze służył także pracownikom firmy. Dużo miejsca do wprowadzania godzin spotkań, czy danych klientów jak i możliwość wprowadzenia notatek będzie dobra np. dla przedstawicieli.

Jeśli prowadzisz własną działalność i zastanawiasz się nad zakupem kalendarzy dla swoich pracowników lub klientów to nie zwlekaj. Zacznij porównywać oferty asortymentu oraz ceny różnych producentów. Pod tym linkiem znajdziesz polskiego producenta kalendarzy. W swoim asortymencie ma między innymi kalendarz B6 dzienny. Jak już opisaliśmy powyżej jest on świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują zorganizować swój czas.

Grupa Tipmedia
--- Materiał Partnera ---
Podziel się: