Czy warto laminować samochód?

  • 28.04.2022, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Czy warto laminować samochód?
Zastanawiasz się, czy warto laminować samochód? Jakie korzyści daje w ogóle laminowanie lakieru? Dlaczego warto zdecydować się na oklejanie samochodów folią ochronną? Odpowiadamy w dzisiejszym wpisie. 1. Oklejanie folią ochronną PPF – dlaczego warto? 2. Komu zlecić oklejanie samochodów folią ochronną? 3. Folia ochronna PPF – co się nią okleja? Jak zabezpieczyć lakier samochodu? Aktualnie największą popularnością cieszy się oklejanie folią ochronną PPF poszczególnych elementów pojazdu. To sposób, który gwarantuje wysoką ochronę lakieru. Jakie jeszcze korzyści daje oklejanie samochodów folią ochronną? Szczegóły znajdziesz w niniejszym artykule.

Oklejanie folią ochronną PPF – dlaczego warto?

Oklejanie folią ochronną PPF cieszy się coraz większą popularnością ze względu na skuteczność. Szczególnie że dziś wiele firm oferujących tego rodzaju usługi, wykorzystuje wysokiej jakości bezbarwne i samoregenerujące się folie, których właściwie nie widać gołym okiem. Foliowanie samochodu sprawia, że sam lakier wygląda jak nowy przez wiele lat. Dodatkowo folia ochronna PPF skutecznie zabezpiecza karoserię i zapobiega powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, takich jak rysy czy zadrapania.  

Ile kosztuje zabezpieczanie lakieru folią ochronną? Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb zainteresowanego. Jeśli zależy Ci na skutecznym laminowaniu samochodu i jednocześnie atrakcyjnej cenie, sprawdź ofertę na stronie https://blingautodetailing.pl/uslugi/oklejanie-folia-ochronna-ppf/ już teraz! Nawet jeśli okaże się, że cena foliowania samochodu jest dla Ciebie za duża, warto skorzystać z tej opcji. Dlaczego? Ponieważ w dalszym ciągu laminowanie samochodu jest tańsze od częstego tuszowania rys. Dodatkowo odpowiednio zadbany pojazd w przyszłości bez problemu sprzedaż za nieco większe pieniądze, niż takie auto, które jest porysowane. 

Komu zlecić oklejanie samochodów folią ochronną?

Jeśli interesuje Cię oklejanie samochodów folią ochronną, polecamy skorzystać z usług specjalistów. Dlaczego? Po pierwsze laminowanie wymaga użycia wysokiej jakości folii ochronnej PPF. Na własną rękę możesz mieć problem, żeby znaleźć tę odpowiednią lub właściwie nie będziesz wiedział, którą wybrać. W warsztacie samochodowym natomiast profesjonaliści używają tylko i wyłącznie najlepszych folii. 

Po drugie bezbarwną folię ochronną PPF należy prawidłowo nałożyć na lakier. W tym przypadku ważne jest doświadczenie. Inaczej widoczne staną się bąble powietrza, które nie wyglądają estetycznie, a dodatkowo zmniejszają parametry ochronne samej folii PPF. 

Folia ochronna PPF – co się nią okleja?

Wysokiej jakości folie ochronne PPF na lakier są doskonałym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na zabezpieczeniu lakieru przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Co dokładnie okleja się folią ochronną PPF? Lista obejmuje między innymi takie elementy, jak maska, zderzak przedni, słupki, lusterka, reflektory przednie czy błotniki przednie. Oprócz tego folię można wykorzystać do zabezpieczenia wnęk, półek załadunkowych bagażnika czy progów. Wydajna folia ppf dostępna jest jako bezbarwna folia ochronna, która eliminuje ryzyko, że drobne zarysowania trwale wpłyną na wygląd auta.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: