Herman Miller Cosm – fotel, który pozwoli Ci zapomnieć o grawitacji

  • 07.01.2022, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Herman Miller Cosm – fotel, który pozwoli Ci zapomnieć o grawitacji
Wygodny fotel to sprzymierzeniec w walce z obowiązkami służbowymi. Trudno wyobrazić sobie pracę bez komfortowego siedziska. Nie tylko wiązałoby się to z mniejszą produktywnością, ale także z bólem pleców. Aby tego uniknąć, warto wybrać odpowiedni fotel biurowy, który pozwoli zapomnieć o grawitacji. Takim rozwiązaniem jest Herman Miller Cosm.

Czym Herman Miller Cosm różni się od innych foteli biurowych?

Herman Miller to dobrze znany na całym świecie producent wyposażenia biurowego. Marka od lat tworzy rozwiązania z myślą o potrzebach pracowników. Właśnie dlatego projektowane przez nich fotele są tak wyjątkowe. Wszystko w nich jest dokładnie przemyślane – od oparcia po siedzisko. Doskonale widać to na przykładzie Herman Miller Cosm, który zapewnia naturalną równowagę dzięki wbudowanemu w siedzisko mechanizmowi ważącemu. Reaguje na każdy ruch ciała i dopasowuje się do jego kształtów. Solidna rama zapewnia doskonałe podparcie pleców, co z kolei pozwala w zachowaniu prawidłowej postawy. Herman Miller Cosm dostosowuje się również do pozycji, jakie przyjmujemy podczas pracy. Jednak na szczególną uwagę zasługuje możliwość personalizacji fotela.

Herman Miller Cosm – dopasuj go do swoich potrzeb

Herman Miller Cosm daje dużo możliwości personalizacji. To z kolei sprawia, że siedzisko będzie odpowiednie dla osób o różnym typie budowy ciała. Wybrać możemy podłokietniki klasyczne, w kształcie kołyski, jak również z regulowaną wysokością. Dostępne modele łatwo sprawdzisz, wchodząc na stronę https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-cosm-chair/. Dużym atutem modelu Cosm jest także przepuszczające powietrze siedzisko. Dzięki niemu nie musimy obawiać się upałów. Zastosowane materiały zapobiegają wzrostowi temperatury ciała. Fotel jest ponadto dostępny aż w sześciu wariantach kolorystycznych. Każdy z nich idealnie sprawdzi się w biurowej przestrzeni. Możesz dopasować design siedziska do aranżacji wnętrza, dzięki czemu całość dodatkowo zyska. To z kolei doda wnętrzu profesjonalizmu i sprawi, że będzie lepiej się prezentować.

Grupa Tipmedia
--- Materiał partnera ---
Podziel się: