Nowy Apple Watch Nike Series 7 - czym się wyróżnia smartwatch z jabuszkiem

  • 03.01.2022, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Nowy Apple Watch Nike Series 7 - czym się wyróżnia smartwatch z jabuszkiem
Nowy Apple Watch Nike Series 7 to zegarek dedykowany miłośnikom sportu. Czym się wyróżnia smartwatch z jabłuszkiem? I czy rzeczywiście warto go kupić?

Nowy Apple Watch Nike Series 7 – czym się różni od Apple Watch Series 7

Zegarki z logo nadgryzionego jabłuszka od lat są najlepszymi, które można dostać na rynku. Dopracowane w każdym szczególe, solidne, wyposażone w innowacyjne rozwiązania, a do tego eleganckie. Nic dziwnego, że cieszą się taką popularnością, a zwolennicy marki z niecierpliwością czekają na nowe modele. Niedawno premierę miał Apple Watch Nike Series 7. Dlaczego jest taki wyjątkowy? Na samym początku warto wytłumaczyć różnice pomiędzy Apple Watch a Apple Watch Nike. Modele w wersji Nike powstały przy kolaboracji z marką Nike. Ich cechą charakterystyczną jest pasek sportowy, który ma większa ilość otworów, przepuszczających powietrz, a także dodatkowe tarcze. I co najważniejsze, zegarek ten posiada aplikację Nike Run Club, która daje ogromne możliwości.

Apple Watch Nike Series 7 – co oferuje?

W najnowszym zegarku znajdziemy wyświetlacz Retina. W porównaniu do Series 6 zwężono ramki o 40%, co pozwoliło na powiększenie ekranu, a tym samym jakość wyświetlanych treści jest jeszcze lepsza. Dodatkowo szkło jest na tyle wytrzymałe, że zegarek chroniony jest przed uszkodzeniami mechanicznymi. Patrząc na urządzenie, od razu widzimy, że to sprzęt z najwyższej półki. Co ciekawe, to także wyjątkowa propozycja dla osób, ceniących sobie ideę less waste. Koperta wykonana jest z aluminium, które w 100% podlega recyklingowi. Konstrukcja jest bardzo solidna, a sam zegarek odporny na pył oraz wodę.

 

Smartwatch zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale również tym, co oferuje. Wyposażono go w szereg przydatnych funkcji, z których możemy korzystać nie tylko w trakcie uprawiania sportu. Nadal mamy tutaj czujnik EKG, a także możliwość pomiaru natlenienia krwi. To przydatna funkcja zwłaszcza w dobie pandemii. Wysyła powiadomienia o zbyt wysokim lub niskim tętnie. Należy jednak pamiętać, że smartwatch nie jest urządzeniem medycznym. Jakiekolwiek odstępstwa od normy trzeba skonsultować z lekarzem, który postawi diagnozę, ewentualne zleci badania. Ponadto, zegarek posiada czujnik światła otoczenia, licznik kalorii, licznik kroków, wykrywanie upadku, mikrofon, a także odczyt wiadomości e-mail, sms oraz powiadomienia.

Apple Watch Nike Series 7 – dla kogo?

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Apple Watch Nike z aplikacją Nike Run to obowiązkowy gadżet każdego sportowca, któremu zależy na śledzeniu treningów i postępów. Ten wyjątkowy zegarek to świetny partner treningowy, który będzie towarzyszył podczas aktywności fizycznej. Dzięki możliwości precyzyjnego monitoringu zdrowia, obszernej bazy muzyki i treningów, Apple Watch Nike Series 7 sprawia, że sport nabiera nowego znaczenia. Jeśli bieganie, jazda na rowerze czy inna dyscyplina sportowa to nasza pasja, to warto zainwestować w taki gadżet. Co prawda, kosztuje sporo, ale starczy nam, na dobre kilka lat i sprawi, że każdy trening będzie jeszcze bardziej przyjemny!

Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy na stronę https://idream.pl/watch-pl/watch-nike-series-7.html

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: