Grzejniki dekoracyjne – ciepło i elegancja w każdym pomieszczeniu

  • 29.09.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Grzejniki dekoracyjne – ciepło i elegancja w każdym pomieszczeniu
Zbliża się zima, więc każdy z nas będzie coraz więcej czasu spędzał w zaciszu własnego pokoju. Podczas chłodnych dni zazwyczaj gotujemy w domu, żeby ograniczyć wyjścia na miasto i relaksujemy się w wannie, kiedy tylko to możliwe. Właśnie dlatego to szczególnie ważne, żeby przestrzeń w której przez prawie 3/4 roku kryjemy się przed mrozem, deszczem i jesienną szarugą, była przytulna, ale też elegancka.

​Grzejniki dekoracyjne idealne do łazienki

Łazienka to pomieszczenie, które należy dekorować w subtelny sposób. Nikt tam raczej nie wiesza reprodukcji Picassa, nie sadzi kwiatów, ani nie stawia wazy z dynastii Ming na zlewie. Jeśli nie chcesz zagracić pomieszczenia, ale jednocześnie zależy Ci na stylowej aranżacji, postaw na gustowny grzejnik dekoracyjny. Dobierz go odpowiednio do wyglądu armatury łazienkowej. Chromowane grzejniki o metalicznym połysku świetnie sprawdzą się przy umywalce w podobnym kolorze lub w klasycznej czarno-białej łazience. W stylizacji retro znajdziesz piękne grzejniki w kolorze mosiądzu.

Grzejniki dekoracyjne ozdobą Twojego salonu

Ładną i dużo zgrabniejszą alternatywą dla klasycznego kaloryfera, będzie stylowy grzejnik dekoracyjny. Dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie grzejnika płytowego. Jego powierzchnia może być różnokolorowa, matowa lub z połyskiem, zależnie od tego co najbardziej wpasuje się w koncepcję pomieszczenia. Ponadto elementy techniczne takiego grzejnika ukryte są pod płytą frontową, dzięki czemu nie szpecą wnętrza.

​Grzejniki dekoracyjne w kuchni

Kuchnia w porze obiadowej jest najcieplejszym pomieszczeniem w domu. Jednak kiedy rano, przed wyjściem do pracy wejdzie się do środka, można odczuć bardzo nieprzyjemny chłód. Dlatego mimo wszystko warto wyposażyć się w grzejnik o odpowiedniej mocy. Najlepiej taki, na którym można zawiesić oko, a nie tylko szmatki kuchenne. Ciekawe propozycje można znaleźć w internecie, między innymi na stronie https://imers.pl/grzejniki-dekoracyjne/. W kuchni dobrze prezentują się grzejniki w kolorze ścian lub takie, które dobrze komponują się z resztą mebli. A co w przypadku, gdy brakuje miejsca? Zamontuj grzejnik narożny lub pionowy ze smukłymi żeberkami. Dzięki temu przestrzeń nie będzie sprawiała wrażenia ciasnej i z przyjemnością będziesz przygotowywać sobie w niej posiłki.

 

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: