Tancerze SKTT START na Pucharze Okręgu Mazowieckiego

  • 8.10.2018, 12:41
Tancerze SKTT START na Pucharze Okręgu Mazowieckiego fot. zbiory klubu
W sobotę, 6 października w Baboszewie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego wraz z Otwartym Pucharem Okręgu Mazowieckiego. Wzięli w nim udział tancerze reprezentujący Płońsk.

W Pucharze Okręgu w kategorii pow. 16 D styl Standardowy Klub START i Płońsk  reprezentowali Michał Baran z Izabela Wydurska zajmując miejsce IV. Wystartowali także w stylu Latynoamerykańskim zajmując miejsce III w tej samej kategorii Wiktor Godlewski z Alicją Pospieszyńską zajęli miejsce V.

 

Kolejna z Pucharowych kategorii, w której nasi tancerze się zaprezentowali to 12-13 E+F gdzie Hubert Gaworek z Anią Więcławską wywalczyli miejsce VIII a Szymon Gaworek z Kasią Białołęcką miejsce IV.

W kategorii 12-13 H(także Otwarty Puchar Mazowsza) Krzysztof Szymborski z Amelią Cytloch wygrali!

W kategorii 10-11 F+E z cyklu Otwartego Pucharu Mazowsza nasz Klub reprezentowali Maksymilian Rosiak z Agatką Wierzchowską (miejsce X) i Wiktor Jędraszczak z Natalią Raźną (miejsce VIII). Wiktor Jędraszczak z Natalią Raźną wystartowali także w Mistrzostwach Okręgu i wywalczyli miejsce VII. W Pucharze Okręgu w tej samej kategorii wiekowej ale klasie G wystartowali Franciszek Jakubiak z Oliwią Szczepańską i wywalczyli miejsce II.

W kategorii do lat 9 klasa G w Pucharze Okręgu dwa pierwsze miejsca należały do Startu i Płońska a dokonali tego Mateusz Ksybek z Amelką Rosiak (miejsce I) i Adam Sybicki z Mają Tomaszewską (miejsce II). W Mistrzostwach Okręgu Mazowieckiego w tej samej kategorii wiekowej Adam z Mają zdobyli miejsce V a Wicemistrzami Okręgu zostali Mateusz z Amelką.

 

Info za SKTT START

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe