Otwarcie galerii handlowej ARENA w Płońsku

  • 8.10.2018, 12:17 (aktualizacja 08.10.2018 12:20)
  • Sylwia Barcińska
Otwarcie galerii handlowej ARENA w Płońsku fot. Sylwia Barcińska
W sobotę, 6 października odbyło się wielkie otwarcie galerii handlowej ARENA w Płońsku. Symboliczną czerwoną wstęgę przecięli inwestorzy: Adam Guzowski i Szymon Guzowski oraz Burmistrz Miasta i Starosta Płoński.

W galerii znalazły się m.in. CCC, Deichmann, SMYK, KIK, Empik ale również lokalne firmy -  m.in. Biliński Design.  Wolne powierzchnie handlowe nadal czekają na lokalnych przedsiębiorców.

Sylwia Barcińska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Płońszczanie z miłości.
Płońszczanie z miłości. 11.10.2018, 22:26
Rozbudzone apetyty i zawiedzione nadzieje, tak w skrócie można skwitować tę niby galerię handlową . Jedynym atutem jest otwarcie po raz pierwszy w historii Płońska EMPiKu. Tu mały plusik bo nie jest to empik zaliczany do tzw. dobrych. Brakuje tak bardzo potrzebnego w tej części miasta klubu książki i prasy.
Niestety nadal płońszczanie nie mogą kupić w Płońsku lepszych, markowych kosmetyków. A wielu stać na taki zakup.
Jeżeli inwestor chce żeby kupujący więcej czasu spędzali w galerii na zakupach, to nie powinien zapominać o barku kawowym, gdzie można by przysiąść i zastanowić się nad dalszymi zakupami. Jest jeszcze wolna powierzchnia handlowa, to mozna to nadrobić.
Dobrze, że ta galeria powstała, ale ambicje Płońszczan sięgają już dalej.

Pozostałe