60 lat Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku!

  • 8.10.2018, 12:13
  • Sylwia Barcińska
60 lat Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku! fot. Sylwia Barcińska
Ostatnie dni obfitują w jubileusze płońskich szkół. Po 50-leciu SOSW i 40-leciu Szkoły Podstawowej nr 4, swój Jubileusz 60-lecia istnienia fetowała społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku. Kulminacją uroczystości był przepiękny program artystyczny – podróż przez lata działalności szkoły.

Obchody rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele św. M.M Kolbe. Następnie na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 odsłonięto pamiątkową tablicę.

Część oficjalna oraz artystyczna odbyła się w sali kina w Miejskim Centrum Kultury, gdzie na ręce Dyrektor szkoły  Bożeny Dzitowskiej goście złożyli podziękowania i gratulacje. Dyrektor wręczyła pamiątkowe tabliczki przyjaciołom szkoły w ramach podziękowań za lata owocnej współpracy. Nie zabrakło chwil wzruszeń, łez oraz anegdot i wspomnień. 

Po przemówieniach zaprezentowano kilkuminutowy film promujący szkołę stworzony przez uczniów pod opieką nauczycieli. W holu Miejskiego Centrum Kultury zainstalowano okolicznościową wystawę zdjęć, ukazujących szkołę na starych czarno-białych fotografiach, ale także nowszych, z ostatnich kilku lat. Kulminacją uroczystości był program artystyczny, który zrobił na gościach nie lada wrażenie. Uzdolniona młodzież płońskiej „dwójki” zabrała nas w podróż w przeszłość, akcentując najważniejsze wydarzenia z życia szkoły.

 

 

Sylwia Barcińska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe