Kulturysta z raciąskiego komisariatu - st.sierż. Patryk Błocki

  • 8.10.2018, 11:51 (aktualizacja 08.10.2018 12:38)
  • info za KPP Płońsk
Kulturysta z raciąskiego komisariatu - st.sierż. Patryk Błocki
Starszy sierżant Patryk Błocki, policjant z raciąskiego komisariatu w miniony weekend osiągnął swój pierwszy, aczkolwiek nie mały sukces w kulturystyce. Zdobył 2 i 3 miejsce startując w dwóch różnych kategoriach w zawodach sylwetkowych, które odbyły się w Skarszewach. Były to eliminacje do mistrzostw świata.

Raciąski policjant-kulturysta swoją przygodę, pracę nad rzeźbą i sylwetką rozpoczął 9 lat temu. Początkowo, rozwijając swoja sportową pasję, trenował na domowej siłowni, by następnie w 2013 roku przenieść się na profesjonalną. Pierwszy raz w zawodach kulturystycznych wystartował zaledwie rok temu. Był to wrześniowy start w FIWE FITNESS TRADE SHOW. Nie dostał się tam co prawda do finału, jednak zmotywowało go to do jeszcze cięższej pracy nad własnym ciałem.

W miniony weekend st. sierż. Patry Błocki po raz drugi wystartował w zawodach sylwetkowych. Tym razem w International Polish CUP Bodybuilding i Fitness w federacji WBBF WFF Polska, które odbyły się w Skarszewach. Były to eliminacje do mistrzostw świata. Miesiące przygotowań do zawodów i intensywnych, wręcz morderczych treningów przyniosły efekt. Raciąski policjant wystartował w dwóch kategoriach i w obu zajął wysokie miejsca. W kategorii Muscle Model uplasował się na 2 miejscu, natomiast w Fitness Model Men był 3.

Już w najbliższy weekend Patryk wystartuje w Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness WPF & IBFF, które to zawody odbędą się w Siedlcach.

Gratulujemy naszemu kulturyście sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne!

 

 

info za KPP Płońsk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe