Płońszczanie muzycznie pożegnali wakacje

  • 3.09.2018, 09:41
  • Katarzyna Rólka
Płońszczanie muzycznie pożegnali wakacje fot. Katarzyna Rólka
W piątek, 31 sierpnia przy akwenie ,,Rutki” w Płońsku odbyły się XIII Dni Patrona Miasta Płońska połączone z przypadającą rocznicą 120-lecia Banku Spółdzielczego w Płońsku. Wystąpiło wiele znanych artystów min. Dawid Kwiatkowski i legendarny zespół ,,Dżem”.

Jarmark św. Michała zgromadził wielu wystawców, których stoiska z rękodzielnictwem i słodkościami usytuowane były przy płońskich ,,Rutkach”. Tuż obok,w ,,Jordanku” dla najmłodszych płońszczan czekało wiele animacji wraz z nagrodami. Prowadził je Krzysztof Dembicki z płońskiego MCK-u wraz z młodzieżową grupą zadaniową ,,Iskierki”.

Wieczorem licznie zgromadzoną publiczność przywitali: prowadzący imprezę Szymon Kusarek wraz z organizatorami: Burmistrzem Płońska- Andrzejem Pietrasikiem, Prezesem Banku Spółdzielczego w Płońsku – Dariuszem Konofalskim i dyrektor płońskiego MCK – Elżbietą Wiśniewską.

Następnie na scenie zaprezentowało się wielu artystów. Wystąpili nasi lokalni wykonawcy: Gabrysia Majtczak i Alan Cyprysiak. Następnie  sceną zawładnął młodzieżowy zespół ,,Felivers” z Sochaczewa , a po nich  wystąpił 22–letni  Dawid Kwiatkowski, który wzbudził niezwykły aplauz młodej publiczności i zgromadził fanów nawet z Gdańska i Olsztyna. Gwiazdą wieczoru był legendarny zespół ,,Dżem”. Na koncert tego zespołu czekało zapewne starsze pokolenie. Płońszczanie bawili się znakomicie.

Organizatorami Pożegnania Lata w Płońsku był Urząd Miejski w Płońsku, Bank Spółdzielczy w Płońsku i Miejskie Centrum Kultury.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Rólka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe