Najwieksze gwiazdy HIP-HOPU w Płocku!

  • 26.07.2018, 13:01
  • Izabela Górecka
Najwieksze gwiazdy HIP-HOPU w Płocku! ZDJĘCIE: Plakat promocyjny Polish Hip Hop Festiwal
Za 10 dni, na płockiej plaży odbędzie się już VI Polish Hip-Hop Festiwal. To ciekawy pomysł na spędzenie pierwszego sierpniowego weekendu w Płocku oddalonym o około 50km od Płońska. Przez 3 dni aż 77 wykonawców pojawi się na 3 scenach. Co roku wydarzenie te przyciąga mnóstwo młodych ludzi. W tym roku zapowiada się również obiecująco.

Pierwszy dzień festiwalu, 2 sierpnia zaczyna się VII PŁOCKĄ BITWĄ FREESTYLOWĄ  podczas to której zgłoszeni wcześniej uczestnicy będą mogli rywalizować między sobą. Następne 2 dni (3 i 4 sierpnia) to występy najsławniejszych gwiazd hip-hopu. Oprócz koncertów, czekają na uczestników różne atrakcje jak np. możliwość zrobienia darmowych tatuaży, które zostaną wykonane w sterylnych warunkach przez załogę z płockiego Studia Tatuażu Family Ink oraz Olę z mr. OneTwo TATTO. To wszystko będzie miało miejsce 3-4 sierpnia w księgarni Czerwony Atrament przy ul. Synagogalnej 4, niedaleko miejsca festiwalu.

Uczestnicy, mają także możliwość noclegu na terenie festiwalu na polu namiotowym. Umożliwia to przeżycie poczucie niesamowitego klimatu,  który panuje  w tym czasie na nadwiślańskiej plaży, a także zintegrowanie się z innymi uczestnikami co gwarantuje niezapomniane przeżycia.

Z każdą edycją Polish Hip-Hop Festiwal bije rekordy pod względem uczestników. Jak będzie w tym roku?  Prognozy są obiecujące, na trochę mniej niż dwa tygodnie przed festiwalem sprzedano już 70% karnetów. 

Więcej informacji na temat festiwalu można zobaczyć tutaj: http://plhhfestival.pl/


 

Izabela Górecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe