Wakacje z klubem osiedlowym ,,Plastuś” w Płońsku

  • 9.07.2018, 12:00
  • Katarzyna Rólka
Wakacje z klubem osiedlowym ,,Plastuś” w Płońsku
Wakacje w pełni. Wiele dzieci spędza czas na koloniach, ale są i takie, które zostają w swoich domach. To dla nich właśnie Klub Osiedlowy ,,Plastuś” w Płońsku wychodzi z ciekawym programem jak wypełnić wolny, letni czas.

Udane wakacje to podstawa dla każdego dziecka, ale warto pamiętać, że można je aktywnie i przyjemnie spędzić w mieście i to na wiele sposobów. Nudzić się młodzi płońszczanie w czasie wakacji nie powinni. Każda forma spędzenia wolnego czasu szczególnie w lato przynosi korzyści, bo dziecko może poświęcić całą swoją uwagę na ulubione zajęcia bez ograniczeń czasowych. Dzieci lubią także aktywność ruchową jak jazda na rowerze czy pływanie, której oddają się z przyjemnością, a wakacje temu sprzyjają.

Jakie atrakcje czekają na młodych płońszczan w płońskim ,,Plastusiu”? O to zapytaliśmy kierowniczkę Julitę Jeziak: - ,,Klub osiedlowy „Plastuś” działający od kilkudziesięciu lat w Spółdzielni Mieszkaniowej w Płońsku prowadzi działalność społeczno-wychowawczą. W roku szkolnym Klub prowadzi kółka zainteresowań, spotkania Stowarzyszeń: Diabetyków i Brydża Sportowego „Impas”, Klubu Seniora oraz gimnastykę dla Seniora. W związku z trwającym od dwóch tygodni sezonem wakacyjnym zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnych gier i zabaw.  Klub czynny jest w godzinach 10-16.00. Dzieci mogą korzystać z Xboxa, Play-Station, stołu do gry w bilard i w tenisa stołowego. Ponadto udostępniamy puzzle, warcaby, szachy i gry planszowe. Prowadzimy zajęcia plastyczne, karaoke oraz zajęcia sportowe. W naszym Klubie dzieci mają możliwość ćwiczyć na instrumentach klawiszowych tj. pianino i fortepian. Na przełomie lipca i sierpnia włączymy się po raz drugi w akcję organizowaną na naszych osiedlach przez Miejskie Centrum Kultury jako ,,Objazdowy Dom Kultury” poprzez zakup słodkości oraz wody do picia. Pragnę zachęcić i zaprosić dzieci do wspólnej zabawy”- powiedziała nasza rozmówczyni” .

 

 

Katarzyna Rólka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe