Sochocin: Przetarg na budowę sieci kanalizacji rozstrzygnięty

  • 9.07.2018, 10:58
  • info za sochocin.pl
Sochocin: Przetarg na budowę sieci kanalizacji rozstrzygnięty fot. UG Sochocin
Gminny Zakład Komunalny w Sochocinie, spółka należąca do gminy rozstrzygnęła przetarg na budowę sieci kanalizacji sanitarnej na terenie aglomeracji Sochocin

Do przetargu  wpłynęły 3 oferty. Wybrano ofertę firmy PLAST-BUD Zofia i Kazimierz Olszewscy sp.j. z siedzibą w Ciechanowie, która ma wybudować kanalizację w Sochocinie za kwotę 5 729 613,47 zł (najwyższa oferta opiewała na ponad 8 mln zł).

 

Inwestycja obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej o długości 7,3 km w następujących odcinkach: ul. Płońska, Ciechanowska, Wojska Polskiego, Zakościelna, Kościelna, Żeromskiego, Wolności, Pułaskiego, Akacjowa, Polna, Kościuszki i Sosnowa. Na budowę kanalizacji i na rozbudowę oraz modernizację gminnej oczyszczalni ścieków w Kondrajcu, gmina Sochocin otrzymała dofinansowanie w kwocie ponad 5 milionów złotych. Całkowite koszty całego projektu wyniosą blisko 9,9 mln złotych.

Planowana sieć kanalizacyjna będzie stanowić przedłużenie istniejącej sieci w miejscowości Sochocin. Do nowej sieci będzie mogło się przyłączyć 466 osób.

 

info za sochocin.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe