Objazdowy Bibliotekarz w Raciążu wyruszył już w trasę

  • 5.07.2018, 09:37
  • Katarzyna Rólka
Objazdowy Bibliotekarz w Raciążu wyruszył już w trasę fot. Biblioteka Miejska w Raciążu
Po raz pierwszy w Raciążu odbywa się wakacyjne przedsięwzięcie gdzie Dom Kultury wraz Objazdowymi Bibliotekarzami wyruszył w trasę. Dzieci mają wiele atrakcji oraz promowane jest czytelnictwo.

W poniedziałek, 2 lipca 2018 raciąscy bibliotekarze zawitali do Krajkowa, następnego dnia byli z przystankiem w  Raciążu na placu przed MCKSiR, a 5 lipca w Gralewie. ,,Objazdowy Bibliotekarz” to akcja promująca czytelnictwo, pozytywny wizerunek biblioteki, bibliotekarzy i działalność animacyjną MCKSiR w gminie Raciąż oraz integrację społeczności lokalnych. Podczas warsztatów wykonane zostaną prace konkursowe, książki pt ,,Moja mała Ojczyzna”. Rozstrzygnięcie konkursu tych prac nastąpi podczas ,,V Jarmarku Raciąskim”, które zostaną wystawione na stoisku Biblioteki Publicznej.

Ponadto oprócz warsztatów  w trakcie ,,Objazdowego Bibliotekarza” prowadzone będą zajęcia animacyjne ,,Dom Kultury w drodze”. Tu na najmłodszych czeka wiele atrakcji i zabaw sportowych jak przeciąganie liny, ringo, tańce integracyjne czy duże bańki. Wiele dzieci spędza przecież wakacje w swojej miejscowości i mogą wziąć udział w warsztatach czy zabawach. Kolejne przystanki odbędą się w Koziebrodach (9.07) i Uniecku (12.07) w godz. 11.00-13.00. Akcja obejmuje miasto Raciąż i gminę Raciąż.

 

Katarzyna Rólka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe