Oswiadczenie Starosty Płońskiego w sprawie realizacji inwestycji na ul. Płockiej i ul. Warszawskiej

  • 5.07.2018, 09:49
  • RED
Oswiadczenie Starosty Płońskiego w sprawie realizacji inwestycji na ul. Płockiej i ul. Warszawskiej Fot. powiat-plonski.pl
Wczoraj, 4 lipca Starosta Płoński wydał oświadczenie w sprawie realizacji inwestycji na ul. Płockiej i ul. Warszawskiej w Płońsku. Publikujemy je w całości:

"Powiat Płoński oświadcza, że roboty budowlane wykonywane przez firmę STRABAG Sp z o.o. w ramach zawartej umowy dotyczącej przebudowy ul.Płockiej i ul.Warszawskiej nie zostały zakończone oraz nie zostały odebrane. Wpisy w dzienniku budowy są prowadzone na bieżąco w zakresie wykonywanych prac drogowych i kanalizacyjnych. Nie ma wpisu o zakończeniu budowy w dzienniku budowy. Mimo, że Wykonawca nie zakończył prac, ale złożył wniosek gotowości do odbioru robót, zgodnie z umową Powiat musiał rozpocząć procedurę odbiorową.

Firma STRABAG Sp. z o.o. występowała z wnioskami o przedłużenie terminu zakończenia prac, ale Powiat nie wyraził na to zgody.

W składzie Komisji odbiorowej są osoby, które nadzorują przebieg inwestycji.

Powiat Płoński informuje, że w ramach realizowanych inwestycji będą wykonywane dodatkowe zakresy robót nieobjęte podstawowym zamówieniem, m.in.: dodatkowe nasadzenia krzewów, nasadzenia drzew, ustawienie latarni. Obecnie przygotowywane są dokumenty niezbędne do wszczęcia postępowań dotyczących zamówień publicznych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie pytań na adres e-mail [email protected]"

RED
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe