Gminne zawody sportowo-pożarnicze. OSP Drożdżyn na pierwszym miejscu

  • 26.06.2018, 09:41
  • red
Gminne zawody sportowo-pożarnicze. OSP Drożdżyn na pierwszym miejscu
W sobotę, 16 czerwca na sochocińskim stadionie rozegrano zawody sportowo-pożarnicze ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Sochocin. Była to świetna okazja do wzajemnej rywalizacji i pokazu wyszkolenia bojowego strażaków.

Do zawodów przystąpiło osiem jednostek OSP, które wystawiły łącznie 14 drużyn. Rozegrano jedną konkurencję (ćwiczenie bojowe), zarówno w kategorii seniorów, drużyn kobiecych, oldboyów, jak i młodzieżowych zespołów pożarniczych.

 

W kategorii seniorów gminną rywalizację wygrała jednostka OSP z Drożdżyna z wynikiem 40,22 sek. Drugie miejsce z czasem 42,03 sek. zajęli zawodnicy OSP Kołoząb, natomiast na trzecim miejscu znalazła się OSP Smardzewo z wynikiem 42,07 sek.

 

Na zakończenie wójt gminy Sochocin, prezes ZOG ZOSP Andrzej Romatowski oraz komendant gminny Mirosław Krauze wręczyli dyplomy i puchary, dziękując wszystkim startującym drużynom za udział w zawodach i zdrową rywalizację, a jednostkom OSP za stałą współpracę oraz gotowość bojową.

 

Wyniki końcowe tegorocznych zawodów:

 

Kobiece drużyny pożarnicze:

1. OSP Drożdżyn 55,50

 

Męskie drużyny pożarnicze:

1. OSP Drożdżyn 40,22

2. OSP Kołoząb 42,03

3. OSP Smardzewo 42,07

4. OSP Idzikowice 45,19

5. OSP Milewo 54,78

6. OSP Sochocin 54,97

7. OSP Ślepowrony 59,34

 

Młodzieżowe drużyny pożarnicze:

1. OSP Smardzewo I, OSP Sochocin, OSP Smardzewo II, OSP Ślepowrony, OSP Kołoząb

 

Kategoria oldboy:

1. OSP Kępa 79,78                           

red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe