Marsz dla Życia i Rodziny w Płońsku już 17 czerwca - ZAPROSZENIE

  • 10.06.2018, 19:16
  • red
Marsz dla Życia i Rodziny w Płońsku już 17 czerwca - ZAPROSZENIE
W niedzielę, 17 czerwca ulicami Płońska przejdzie po raz kolejny Marsz dla Życia i Rodziny.

Według programu rozpocznie się Mszą św. o godz. 11:30 w kościele parafialnym św. Michała Archanioła w Płońsku. Uczestnicy ruszą po Eucharystii ok. 12:30 z placu przy kościele św. Michała  ul. Płocką w stronę ul.Placu 15 Sierpnia, następnie ul. Grunwaldzką, w ul. Szkolną do kaplicy w par. św. Ojca Pio w Płońsku. Tam odbędą się uroczystości z okazji 1 rocznicy powstania parafii. Na zakończenie Marszu odbędzie się koncert Zespołu Moja Rodzina.

Patronat nad wydarzeniem objął Ksiądz Biskup Piotr Libera, Biskup Płocki.

Organizatorzy:Domowy Kościół Diecezji Płockiej Rejon Płoński, Parafia pw. św. Michała Archanioła w Płońsku, Parafia pw. św. MM Kolbego w Płońsku, Parafia pw. św. O. Pio w Płońsku.

Partnerzy:Urząd Miasta w Płońsku, Urząd Gminy w Płońsku, Starostwo Powiatowe w Płońsku, Diecezjalna Diakonia Życia w Płońsku, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Płońsku, ZHR, Ruch Światło Życie w Płońsku, Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Diecezji Płockiej

 

red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe