Powiatowy Dzień Dziecka za nami

  • 5.06.2018, 13:23 (aktualizacja 11.06.2018 10:58)
  • Katarzyna Rólka
Powiatowy Dzień Dziecka za nami fot. Katarzyna Rólka
W poniedziałek, 4 czerwca w Poświętnem odbył się Powiatowy Dzień Dziecka. W ten wyjątkowy dzień w roku każde dziecko powinno poczuć, że jest ważne.

Uczestnikami poniedziałkowej imprezy były dzieci z następujących placówek: Domu Dziecka w Płońsku, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Płońska i Jońca oraz TPD Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo.

Już rano wszystkich zebranych powitał dyrektor Domu Dziecka w Płońsku - Mirosław Korcz, a następnie życzenia dzieciom oraz tym trochę starszym złożyli Starosta Powiatu Płońskiego - Andrzej Stolpa i Wicestarosta - Anna Dumińska-Kierska.

Wśród gości zaproszonych można było dostrzec także: Jerzego Michalaka -dyrektora SOSW w Jońcu, Jacka Kostrzewę - dyrektora SOSW w Płońsku oraz Monikę Zimnawoda - prezes TPD Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Płońsku.

Do godz.13.00 na dzieci i młodzież z czterech placówek czekało bardzo dużo atrakcji i niespodzianek, a słoneczna pogoda umożliwiała pobyt na świeżym powietrzu. Było m.in. malowanie buziek, zabawy sportowe, wspólne warsztaty kół zainteresowań działające przy płońskim Domu Dziecka oraz nie zabrakło gorącego poczęstunku, napojów, cukrowej waty i innych pyszności owocowych.

Organizatorem imprezy dla dzieci był płoński Dom Dziecka im. Janusza Korczaka.

 

Katarzyna Rólka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe