Innowacyjne spojrzenie na zabytkowy Płońsk

  • 4.06.2018, 11:37 (aktualizacja 04.06.2018 11:41)
  • Sylwia Sobótka
Innowacyjne spojrzenie na zabytkowy Płońsk fot. Sylwia Sobótka
W środę, 30 maja w holu płońskiego ratusza odbyło się już czwarte ogłoszenie wyników konkursu, połączone z wernisażem wystawy prac konkursowych projektów rewaloryzacji zabytkowej zabudowy Płońska.

Konkurs skierowany był do studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Studenci przedstawili innowacyjne projekty  nadania drugiego życia płońskim kamienicom.

Wyniki tegorocznego konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce zajął zespół w składzie: Jakub Senderowski, Kamila Mieczkowska-Konieczny i Dagmara Żurek za projekt pn. „Rewaloryzacja budynków zabytkowych kamienic na staromiejskim obszarze miasta Płońska – Budynek Płocka 2”;

II miejsce zajęła Maria Bujnowska za projekt pn. „Rewaloryzacja budynków zabytkowych kamienic na staromiejskim obszarze miasta Płońska – Budynek Zduńska 4”;

III miejsce zajęła Monika Ewa Rokicka za projekt pn. „Rewaloryzacja budynków zabytkowych kamienic na staromiejskim obszarze miasta Płońska – Budynek Zduńska 2”.

Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe oraz upominki.

 

 

 

 

 

Sylwia Sobótka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe