Bartek Hass i Nikola Bilińska zaproszeni na prestiżowy turniej do Chin!

  • 30.05.2018, 09:42 (aktualizacja 04.06.2018, 11:04)
  • Sylwia Sobótka
Bartek Hass i Nikola Bilińska zaproszeni na prestiżowy turniej do Chin! fot. Zbiory klubu
Talent płońskich młodych tancerzy został zauważony i doceniony nawet w Chinach! Bartek Hass i Nikola Bilińska, o sukcesach, których już wielokrotnie pisaliśmy, zostali zaproszeni wraz z opiekunem do Chińskiej Republiki Ludowej na prestiżowy turniej „Zhengzhou Dance Sport Youth Championship 2018”.

Płońszczanie polecą na 3-dniowy turniej, który rozpoczyna się już 1 czerwca w miejscowości Zhengzhou.

Organizator - Zhengzhou International Standard Dance Association – jak informuje trener pary, Mariusz Pospieszyński,  docenił najlepszy z wyników polskich par na Blackpool w Anglii w ich kategorii wiekowej oraz sukcesy na parkietach krajowych i zaprosił parę z Płońska zobowiązując się pokryć im i ich opiekunowi przelot oraz pobyt na turnieju.  (…) kolejny dowód że nie liczy się pochodzenie z dużej aglomeracji czy dużego klubu tylko ciężka praca! – komentuje trener Mariusz Pospieszyński – właściciel Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego START Płońsk.

Nikola, Bartek! – Gratulujemy wyróżnienia i trzymamy za was kciuki! Przywieźcie z Zhengzhou nowe doświadczenia, wspaniałe wspomnienia, a jeśli się uda to i medale!

Sylwia Sobótka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe