"Mama, Tata, Ja - miasto dzieciom"

  • 29.05.2018, 11:10
  • red
"Mama, Tata, Ja - miasto dzieciom" fot. Izabela Górecka
W niedzielne, upalne popołudnie na placu wokół Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbył się 12. Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka "Mama, Tata, Ja - miasto dzieciom".

Przewidziano wiele atrakcji m. in.: wata cukrowa, park rozrywki, przejażdżka kucykiem, pokaz sprzętu strażackiego i Jednostki Strzeleckiej 1006 Płońsk.

Na scenie wystąpił Teatr w Ruchu z Krakowa w plenerowym spektaklu Balonowe Podróże, tancerze z SKTT „START”, Szkoły Tańca Skorp Dance Studio. Działania animacyjne prowadziła grupa Bezimienni z MCK.

Organizatorzy i współpraca: Urząd Miejski, Miejskie Centrum Kultury, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejska Biblioteka Publiczna, Powiatowa Komenda Policji w Płońsku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku, Ochotnicza Straż Pożarna w Płońsku, Jednostka Strzelecka 1006 Płońsk.

 

 

red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe