Opuścili mury ukochanego liceum…

  • 25.05.2018, 13:50
  • Sylwia Sobótka
Opuścili mury ukochanego liceum… fot. Izabela Górecka
„Aby mądrze podstępować, trzeba mieć w życiu coś więcej, niż sam tylko rozum” – puentował za Fiodorem Dostojewskim dyrektor szkoły Ryszard Buczyński żegnając tegorocznych maturzystów. Absolwenci I LO im. Henryka Sienkiewicza zapewne opuszczają mury swojej szkoły z wieloma przymiotami... Oprócz rozumu i wykształcenia wyniosą z tej szkoły piękne wspomnienia, przyjaźnie, doświadczenia.

W czwartek, 24 maja w auli szkoły odbyło się uroczyste pożegnanie, wręczenie nagród oraz świadectw uczniów opuszczających szkołę „przy Płockiej”. W imieniu klas młodszych, maturzystów pożegnał Kuba Maliński – dziękując za  wspólnie spędzony czas oraz życząc im realizacji marzeń zawodowych.

Wojciech Iwańczyk reprezentując grono absolwentów złożył podziękowania na ręce całej kardy pedagogicznej, dyrekcji, wychowawców za trud nauki i wychowania ich rocznika.

Dyrektor wręczył świadectwa ukończenia szkoły najlepszym i wyróżniającym się uczniom oraz wręczył nagrody książkowe za szczególne osiągnięcia.

Tegoroczną niespodzianką muzyczną był występ gwiazdy popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia” – Agaty Dąbrowskiej, która wystąpiła przy akompaniamencie Fabiana Włodarczyka. Nie obyło się bez tańców!

Oficjalną część uroczystości zakończyły spotkania w klasach z wychowawcami.

 

 

Sylwia Sobótka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe