Przedszkolaki na ludowo!

  • 15.05.2018, 22:26 (aktualizacja 15.05.2018 22:29)
  • Sylwia Sobótka
Przedszkolaki na ludowo! fot. Sylwia Sobótka
Kujawiaki, polonezy, mazury, szoty, chodzone, oberki – interpretacje tych tańców ludowych z różnych regionów Polski mogliśmy obejrzeć we wtorek, 15 maja w wykonaniu przedszkolaków z płońskich placówek.

W sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku  odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd Tańców Ludowych pod hasłem „Z tańcem po Polsce”. W Przeglądzie udział wzięły dzieci z miejskich przedszkoli nr 1, 2, 3, 4, 5 a także z Niepublicznego Przedszkola „Szóstka”, Przedszkola „Trampolina” oraz „Czas Dziecka”.

Przegląd rozpoczął się od pokazu tańca w wykonaniu Ludowego Zespołu Artystycznego Płońsk. Występy zorganizowało Przedszkole nr 3 przy ul. Wolności w Płońsku. Na zakończenie imprezy każda z grup otrzymała upominek. Pamiątką dla przedszkolaków będą również dyplomy.

Sylwia Sobótka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe