Sierż. Krzysztof Grzemiński poprawił rekord życiowy i zajął 4 miejsce na Pucharze Polski!

  • 15.05.2018, 15:18 (aktualizacja 15.05.2018 15:24)
  • KPP PŁOŃSK
Sierż. Krzysztof Grzemiński poprawił rekord życiowy i zajął 4 miejsce na Pucharze Polski!
Sierżant Krzysztof Grzemiński, który na co dzień pracuje w płońskiej drogówce ma na swoim koncie kolejny sukces sportowy. Podczas tegorocznego Pucharu Polski Służb Mundurowych poprawił swój rekord życiowy i wycisnął 190 kg. Jest jednym z najsilniejszych mundurowych w kraju.

W rozegranych w sobotę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie Pucharze Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, sierż. Krzysztof Grzemiński rywalizował z zawodnikami z całego kraju, reprezentantami różnych służb. Mundurowi rywalizowali w 7 kategoriach wagowych. W kategorii do 100 kg przedstawiciel płońskiej komendy, ale również garnizonu mazowieckiego, zajął czwarte miejsce. Wycisnął sztangę ważąca 190 kg, poprawiając w ten sposób swój życiowy rekord. W 2017r zajął 10 miejsce.

To kolejny sukces policyjnego mistrza. W kwietniu w czasie Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym, które odbyły się w Siedlcach nasz kolega zdobył cztery złote medale i jeden brązowy. Dążąc wytrwale do poprawy siły i wytrzymałości sierż. Krzysztof Grzemiński wciąż wyznacza sobie nowe cele. Swoją przygodę z ciężarami rozpoczął w 2000 roku od wyciskania 30 kg, a już niebawem prawdopodobnie przekroczy 200 kg. Czego mu serdecznie życzymy i gratulujemy!

mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska (foto OSiR Dzierżoniów)

KPP PŁOŃSK

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe