17 maja Dni Otwarte w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku

  • 11.05.2018, 09:59 (aktualizacja 15.05.2018 16:31)
  • info za KPP Płońsk
17 maja Dni Otwarte w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku archiwum redakcji
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa oraz mając na uwadze promowanie niebezpiecznego ale tak bardzo atrakcyjnego i potrzebnego zawodu, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku w dniu 17 maja w godzinach 10.00 – 14.00, organizuje „DNI OTWARTE W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W PŁOŃSKU”.

Każdy będzie mógł przyjść w tym dniu do komendy w Płońsku przy ul. 1-go Maja 3 i przekonać się jak wygląda „od wewnątrz”. Będzie możliwość zapoznania się z warunkami, w jakich pracują policjanci oraz specyfiką ich służby.  

Dla gości odwiedzających komendę przygotowany został pokaz wyposażenia, jakim dysponują policjanci w codziennej służbie, ale także i kilka niespodzianek. Wszyscy chętni, którzy chcieliby wstąpić w szeregi Policji będą mogli uzyskać informacje, jakie trzeba spełniać wymogi,  jakie należy złożyć dokumenty i gdzie je kierować.

info za KPP Płońsk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe