Rolniku, nie zwlekaj ze złożeniem wniosku!

  • 7.05.2018, 11:19 (aktualizacja 07.05.2018 11:27)
  • info za http://www.arimr.gov.pl
Rolniku, nie zwlekaj ze złożeniem wniosku!
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa apeluje, by nie zwlekać ze złożeniem wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich za 2018 r. oraz tegorocznych płatności obszarowych finansowanych z budżetu PROW 2014-2020. Od tego roku rolnicy składają wnioski wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.

Główne korzyści wynikające z wypełniania oraz złożenia wniosku o przyznanie płatności na rok 2018 poprzez aplikację eWniosekPlus to m.in. brak konieczności uzupełniania danych alfanumerycznych w zakresie płatności obszarowych, wszystkie dane generowane są automatycznie na podstawie narysowanych granic upraw i wybranych płatności oraz możliwość złożenia wniosku oraz mobilny dostęp do konta przy użyciu tabletu lub smartfonu.  Złożenie wniosku w wersji elektronicznej za pomocą aplikacji e-WnioskPlus to przede wszystkim oszczędność czasu, który szczególnie teraz- kiedy trwają prace polowe- jest bardzo cenny dla rolników.

Rolnicy, którzy nie mają dostępu do Internetu mogą skorzystać z tzw. punktów pomocy technicznej, które są w każdym biurze powiatowym ARiMR. Przygotowane są tam stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, gdzie można wypełnić e-wniosek i wysłać go do Agencji. 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oprócz pomocy technicznej uruchomiła również specjalną infolinię czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 7- 19. Numer telefonu 22 595 02 60 lub mailowo [email protected].

Natomiast  wszelkie problemy i błędy pojawiające się podczas wypełniania e-Wniosku obszarowego można zgłaszać przez portal: POMOC.ARIMR.GOV.PL

Do 6 maja rolnicy złożyli 458,83 tys. wniosków przez Internet. Najwięcej jest ich w województwach mazowieckim, lubelskim, łódzkim, małopolskim wielkopolskim i podkarpackim.

info za http://www.arimr.gov.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe