Mistrzostwa Polski Taekwon-do w Kaliszu

  • 7.05.2018, 10:21
  • Piotr Grącki
Mistrzostwa Polski Taekwon-do w Kaliszu
Wielki sukces na największych zawodach w tym sezonie!Wspaniały występ naszych zawodników i to zarówno tych najmłodszych jak Daria Gałecka(5lat), Wiktor Goliat (6lat), Filip Figura(6lat) jak i tych trochę starszych. Medale dla naszej ekipy posypały się w każdej kategorii wiekowej. Na najwyższym podium stawali zarówno Młodzicy Młodsi, Młodzicy, Kadeci, Juniorzy Młodsi, Juniorzy oraz Seniorzy.

Podczas zawodów wręczono listy gratulacyjne dla medalistów poprzednich Mistrzostw Świata od Przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Z naszej ekipy listy gratulacyjne, które podpisał Pan Przewodniczący Ireneusz Raś otrzymał Paweł Obrębski, Kacper Suchowiecki i Natalia Pawęcka. Na zawodach zostały też wręczone bilety na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Birmingham w Anglii. Z Cobra Team w lipcu na ten prestiżowy turniej pojadą Paweł Obrębski, Kacper Suchowiecki oraz Wojtek Grysztar.

Mistrzostwa Polski wyłoniły też przyszłoroczną Kadrę Narodową Taekwon-do. Trójka adeptów trenera Piotra Grąckiego dostała powołanie do Kadry Narodowej i  tak: Kacper Figura, Kacper Suchowiecki i Paweł Obrębski będą reprezentowali nasz kraj w przyszłym sezonie na arenie międzynarodowej a trenerka Honorata Jędrzejewska została powołana jako sędzia międzynarodowy.BRAWO

Maciej Bruździak oraz Julia Ślubowska byli o krok od dostania się do Kadry Narodowej. Zawody obfitowały w sukcesy naszych zawodników. Wspaniały debiut w walkach punkt stop zaliczyły dziewczyny. Kadetka Emilia Krajewska oraz juniorka młodsza Laura Królikowska. W naszym klubie po zawodach mamy 13 Mistrzów Polski.

Mnogość medali w Układach formalnych potwierdziła świetne wyszkolenie techniczne naszych zawodników.

Nie zapominamy o tych, którzy na zawodach zdobyli doświadczenie a wylądowali tuż za podium. Będą mogli je wykorzystać już na Letnich Mistrzostwach podczas obozu letniego w Węgierskiej Górce. Wielkie gratulacje za podjętą walkę.

 

Wyniki Cobra Team

Anna Kwiatkowska–III m techniki szybkości

Mikołaj Bruździak– Im układy formalne

Maciej Bruździak – I m techniki specjalne, IIm walki ciągłe, III m układy

Joanna Grysztar–IIm układy, IIImwalki punkt stop

Wojtek Grysztar–Im walki punkt stop, IIm techniki specjalne

Kacper Suchowiecki -Im układy, IIm walki ciągłe, IIm techniki specjalne

Nadia Lelińska -IImwalkiBM, IIm techniki szybkościowe

Mateusz Ejnik - Im układy formalne

Patryk Matoblewski – IIm układy formalne

Filip Figura -IIm walki BM, IIIm techniki szybkościowe

Kacper Figura -Im walki ciągłe, II układy

Kacper Więcławski – Im układy, IIm techniki specjalne

Wiktor Goliat - Im walki BM, IIm techniki szybkościowe

Daria Gałecka -Im techniki szybkościowe, IIm walki BM

Aleksander Romanowski -Im walki BM

Jakub Jędrzejewski -Im układy formalne

Paweł Obrębski  -I m walki ciągłe, Im układy formalne, Im techniki specjalne

Julia Ślubowska – IIm walki ciągłe, IIm układy, IIm techniki specjalne

Emilia Krajewska  - Im walki punkt stop

Laura Królikowska - IIm walki, IIIm układy formalne(trenerka Patrycja Owocka)

 

Piotr Grącki

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe