Znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi rodzicami. Teraz trafił za kraty!

  • 27.04.2018, 12:51 (aktualizacja 27.04.2018 13:01)
  • Admin admin
Znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi rodzicami. Teraz trafił za kraty!
Najbliższy weekend, 44-letni mieszkaniec pow. płońskiego spędzi za kratkami. Mężczyzna był kilkakrotnie zatrzymywany za jazdę po pijanemu, za co został skazany przez Sąd w 2016 roku – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Niestety, mężczyzna nic sobie nie robił z wyroku Sądu i dalej wsiadał za kierownicę po pijanemu.

W kolejnych sprawach,  Prokuratura Rejonowa w Płońsku stosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Z tego też sobie kpił i nie realizował Postanowienia Prokuratora, nie zgłaszał się  na Policję. Na domiar złego, znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi rodzicami oraz groził im pozbawieniem życia.

Nie potrafił powstrzymać swoich emocji w obecności interweniujących policjantów, wezwanych przez zastraszonych rodziców. Nic sobie nie robił z obecności „stróżów prawa” i w ich obecności lżył i straszył swoich rodziców. Policjanci kolejny raz zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie. Takie zachowanie i lekceważenie prawa, skończyło się 26 kwietnia b.r. Na wniosek Prokuratury, Sąd Rejonowy w Płońsku zastosował wobec dziarskiego mężczyzny areszt tymczasowy. Najbliższe trzy miesiące spędzi w Zakładzie Karnym.

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe