Przekroczył dopuszczalną prędkość o 73 km…

  • 27.04.2018, 12:46 (aktualizacja 27.04.2018 12:50)
  • red za KPP PŁOŃSK
Przekroczył dopuszczalną prędkość o 73 km…
Pomimo wielokrotnych apeli ze strony Policji do kierowców o wolniejszą i bezpieczna jazdę, niestety, nie wszyscy kierowcy wzięli sobie to do serca. 26 kwietnia policjanci z płońskiej drogówki prowadzili pomiar prędkości w Goławinie na trasie K-62 w terenie zabudowanym. Pomimo zmiennych warunków atmosferycznych czterech kierowców pozwoliło sobie „mocniej” nacisnąć na pedał gazu.

Rekordzistą okazał się 64-letni mieszkaniec Warszawy, który jechał w terenie zabudowanym z prędkością 123 kilometry na godzinę. Inny – 67 letni mieszkaniec Warszawy przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 kilometrów na godzinę. Kolejnym „piratem” był 69-letni mieszkaniec Legionowa i 25-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Kierujący pojazdami, oprócz mandatów i punktów karnych stracili prawo jazdy na trzy miesiące.    

Apelujemy kolejny raz do wszystkich kierujących o wolniejszą i ostrożną jazdę. Jadąc wolniej pozwalamy czuć się także bezpieczniej innym użytkownikom drogi.

 

KPP w Płońsku

podinsp. Grzegorz Osiński

red za KPP PŁOŃSK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe