Podpisano umowę na budowę pełnowymiarowego boiska w Słoszewie-Kolonii

  • 26.04.2018, 20:40
  • Sylwia Sobótka
Podpisano umowę na budowę pełnowymiarowego boiska w Słoszewie-Kolonii fot. Sylwia Sobótka
W czwartek, 26 kwietnia w siedzibie Urzędu Gminy Płońsk podpisano umowę na realizację inwestycji - „Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Słoszewo-Kolonia” .

Umowę zawarli: Ochotnicza Straż Pożarna w Słoszewie, która wnioskowała i otrzymała dotację na ten cel wraz z Gminnym Zakładem Komunalnym, który będzie wykonawcą inwestycji.

 

 Dzięki temu, iż zadanie będzie realizowane w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, OSP dostała 100% możliwego dofinansowania w kwocie 264 733,00 złotych.

Boisko według planów ma być gotowe do końca października 2018.

Pełnowymiarowe boisko będzie wykonane o nawierzchni z trawy naturalnej wraz z niezbędną infrastrukturą i urządzeniami. Stojący na sąsiedniej działce budynek świetlicy wykorzystywany będzie jako zaplecze socjalne.

Powierzchnia boiska 6 528,0 m2 (96x68 m). 

Sylwia Sobótka

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe