Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe

  • 26.04.2018, 20:02
  • Info za KPP PŁOŃSK
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe UG Naruszewo
W środę, 25 kwietnia Szkoła Podstawowa w Naruszewie była gospodarzem eliminacji powiatowych „XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”.

W kategorii szkół podstawowych zgłoszonych było 8 reprezentacji, natomiast w kategorii oddziałów gimnazjalnych 9 reprezentacji.

W kategorii szkół podstawowych 1 miejsce zajęła reprezentacja gospodarzy SP w Naruszewie, 2 miejsce SP w Szczytnie a 3 SP w Siedlinie. Indywidualnie najlepszy okazał się Szymon Borkowski ze SP w Siedlinie, 2 miejsce Paweł Ostrowski ze SP w Szczytnie i 3 miejsce Przemysław Anowski ze SP w Naruszewie.

W kategorii  oddziałów gimnazjalnych 1 miejsce zajęła drużyna ze SPw Raciążu, 2 miejsce SP w Naruszewie a 3 SP w Sochocinie.

Indywidualnie 1 miejsce zajęła Aleksandra Kruszewska ze SP w Raciążu, 2 miejsce Sebastian Gołębiewski ze SP w Naruszewie i 3 miejsce Aleksander Gołaszewski ze SP w Sochocinie.

W trakcie trwania Turnieju, zarówno zawodnicy jak i zaproszeni goście mogli podziwiać program artystyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Naruszewie.

Na zakończenie zwycięzcom wręczono puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy.     

Organizatorem był Starosta Płoński, Komendant Powiatowy Policji w Płońsku, Wójt Gminy Naruszewo, Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie, WORD w Ciechanowie oraz Burmistrzowie i Wójtowie  z powiatu płońskiego biorących udział w Turnieju.  

Info za KPP PŁOŃSK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe