Trzeźwy poniedziałek na płońskich drogach

  • 25.04.2018, 10:46
  • red za KPP PŁOŃSK
Trzeźwy poniedziałek na płońskich drogach
W poniedziałek, 23 kwietnia na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, policjanci z drogówki prowadzili działania prewencyjno – kontrolne pod nazwą „Trzeźwy autobus”.

 

 Policjanci kontrolowali stan trzeźwości kierowców autobusów przewożących nie tylko dzieci i młodzież szkolną, ale także kierowców z autobusów liniowych. Do działań skierowanych było 13 policjantów, którzy przebadali  na stan trzeźwości 33 kierujących autobusami.

Należy się cieszyć, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi, a tym samym biorący w pełni odpowiedzialność za przewożonych pasażerów.

Apelujemy do wszystkich podróżnych, aby w sytuacjach, budzących ich wątpliwość co do stanu trzeźwości kierowcy, powiadamiali niezwłocznie Policję.

red za KPP PŁOŃSK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe