Alicja Pospieszyńska i Wiktor Godlewski Wicemistrzami Polski PTT!

  • 12.03.2018, 12:04 (aktualizacja 13.03.2018 09:55)
  • Sylwia Sobótka
Alicja Pospieszyńska i Wiktor Godlewski Wicemistrzami Polski PTT! fot. zbiory klubu SKTT "Start" Płońsk
W niedzielę, 11 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim na Mistrzostwach Polskiego Towarzystwa Tanecznego klas A, B, C Młodzieży i Par Dorosłych, Płońsk reprezentowali Wiktor Godlewski i Alicja Pospieszyńska.

W rywalizacji z 30 najlepszymi parami Polski (zaczynali od 1/8 finału) w kategorii wiekowej pow. 15 klasa C styl standardowy doszli bardzo pewnie  
aż do finału. W finale po wspaniałej walce pokonali wielu przeciwników nie tylko stałością swojego poziomu, ale także tytanicznym wysiłkiem utrzymywanym przez cały start i zostali wicemistrzami Polskiego Towarzystwa Tanecznego w powyższej kategorii -  jest to wicemistrzostwo Polski w tej kategorii!

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Zajęli najwyższe miejsce w ponad 25-letniej historii par reprezentujących Płońsk na tak wielkich imprezach. Należy też dodać, że była to również najlepsza para w tej kategorii z całego województwa mazowieckiego.

Przygotowania do Mistrzostwa trwały cały rok - ciężkie treningi, szkolenia, zwiększona ilość obozów w ferie i wakacje, przygotowania fizyczne i konsekwentne realizowanie planu ustalonego przez trenera klubu -  wszystko to zaprocentowało tak wspaniałym wynikiem pary z Klubu "START" Płońsk.

Wiktor i Ala nie spoczywają na laurach, ponieważ wicemistrzostwo zobowiązuje, a trzy najlepsze pary otrzymały wyższą klasę taneczną B.

Gratulujemy tancerzom i ich trenerom i czekamy na dalsze sukcesy członków płońskiego klubu "START".

RED

Sylwia Sobótka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe